Концерт тривав близько години. Етелла Чуприк на старенькому, не відповідному її рівню музичному інструменті виконала з десяток музичних композицій, без нот. Деякі з творів "божевільно вправна" піаністка представила аудиторії у власній транскрибції. Всесвітньо відомого ж "Лускунчика" П.Чайковського досі взагалі ніхто не грав на фортепіано. Публіка аплодувала стоячи.
– Я гастролювала Європою, по світом. І дякую добрим людям, що зараз маю можливість виступити у Виноградові, – розповіла Етелла Чуприк. - Тут можу сказати щиро: хочу домі!
Варто відмітити, що програма несла благодійну мету – кожен охочий зміг зробити свій внесок для допомоги важкохворим дітям через фонд "Рука допомоги". Також у фойє з благочинною метою була організована виставка-продаж картин місцевих художників.
Довідка:
Етелла Чуприк розпочала грати на фортепіано у трирічному віці, а в п'ять років виступила зі своїм першим концертом з творів Шуберта і Шопена.
Після закінчення Музичного училища у 1986 р. поступила до Львівської консерваторії ім. М. Лисенка. 1988 року на Конкурсі ім. М. Лисенка отримала І Премію, 1990 р. отримала ІІІ Премію на Конкурсі ім. С. Рахманінова у Москві, а також була лауреатом багатьох різних конкурсів і стипендіатом Асоціації Ріхарда Вагнера в Байройті. Піаністка є також членом журі Конкурсу ім. М. Лисенка і від 1996 р. віце-президентом Асоціації українських піаністів.
Гастролювала з симфонічними оркестрами в Європі і виступала з такими диригентами як Джансуг Кахідзе, Федір Глущенко, Володимир Сіренко, Андраш Лізеті, Єжи Сальваторскі, Богуслав Мадей, Владімір Понькін, Роберт Кеніг та ін. В її репертуарі близько 300 сольних творів і понад двадцять концертів для фортепіано з оркестром. Здійснила записи 13 компакт-дисків.
Діапазон програм Етелли Чуприк сягає від Д.Скарлатті до К.Дебюссі, від Л.ван Бетховена до С.Рахманінова, від М.Лисенка до В.Балея. Заслужена артистка України.