Василь Брензович народився 20 травня 1951 року на Закарпатті в селі Люта Великоберезнянського району. Потяг до малювання художник відчув з раннього дитинства, сам він пригадує: «Відколи себе тямлю – малюю»!
Бажання перетворити навколишню дійсність у художню реальність, тяга до святого" малярства привели Василя до Ужгородського училища декоративно-прикладного мистецтва імені А. Ерделі, в яке він вступив у 1972 р., навчався на відділенні «Художньої обробки дерева». Закласти фундамент теоретичних знань майбутньому художнику допомогли талановиті митці й педагоги Йосип Пал, Іван Манайло, Йосип Бачинський, Василь Петрецький.
У 1976 році закінчив училище з відзнакою. По завершенню навчання багато років працював художником-оформлювачем на Закарпатському виробничому комбінаті Художфонду України.
Сьогодні картини Василя Брензовича знаходяться в музеях та приватних колекціях як України (Ужгорода, Львова, Києва, Маріуполя, Запоріжжя), так близького і дальнього зарубіжжя. Василь Михайлович одночасно працює в жанрі іконопису та художньої обробки дерева. Активно виставляється на обласних, республіканських і міжнародних виставках.
Пленерний живопис – основа творчої майстерності художника. Більшість картин та етюдів пише наживо в реалістичній манері, вловлюючи сонячні відблиски та мінливі настрої дня. Життєве кредо митця – гармонійне єднання з природою. «Тут все можна пізнати, і лише треба шукати та вміти прочитати загадкові знаки природи в прямому спілкуванні з нею», – переконаний митець.
Також в авторському доробку чимало творів інших жанрів. Портрети, що належать його пензлю, є відображенням життя й побуту краян: односельців, рідних та друзів художника. Василь Брензович - автор більше 200 портретів відомих людей краю. Натюрморти Василя Брензовича – легкі та не претензійні.
Сам художник – випромінює тільки добро, спокій і безмежну закоханість у мистецтво. Ця закоханість є головною силою його життя.
Разом з синами зробив 7 іконостасів та розписів храмів в Україні та за її межами.