Володимир Климкович (1935р., уродженець Росії, мешканець Ужгорода) – художник нашого часу, талановитий пейзажист, який самотужки на шостому десятку свого життя освоїв навики художньої майстерності. Вивчаючи спеціалізовану літературу й практикуючи у розмаїтих живописних техніках та прийомах обрав для своєї творчості чи не найскладніший та рідкісний на сьогодні жанр документально – точного міського пейзажу – «veduta», який зародився ще у ХVI ст. і набув популярності у Західній Європі, зокрема в Нідерландах та Італії.
Основа творчості Володимира Климковича – міські пейзажі. Художник любить зображувати на своїх полотнах краєвиди Ужгорода, Карпат, а також міста та замки Західної Європи. Серед полотен художника понад десятка картин присвячені пейзажним сюжетам у стилі бельгійських, нідерландських та німецьких майстрів Лейкера, Сторка, Шютца. Вони створені з особливим авторським відчуттям та доповненням, що композиційно збагачує задуми старих майстрів.
На цій виставці представлені роботи ужгородської тематики, які раніше не виставлялися. На картинах відображено як сучасний Ужгород, так і його минула історія.
Микола Климкович (1961 р. н., мешканець Ужгорода) яскравий представник закарпатської пейзажної школи. Його роботи відрізняються яскравою тональністю колорита, вільним мазком і різноплановістю композиції.