Навчальні кабінети відповідають нормам, для цього два раніше невеликих приміщення об’єднали в один клас, зробили ремонт, обладнали новими меблями.
За словами директорки Надії Шетели, працюють зовсім по-іншому. Програма не є легкою як для дітей, так і для вчителів, але цікава для обох сторін. Від педагогів потребує творчості, креативності, ну й звичайно, навчання в цьому руслі – вчителі 1 і 2 класів школи пройшли курсову перепідготовку.
Щодо вихователів груп продовженого дня, то, кажуть, працювати там непросто. Адже декілька років поспіль отримували знання в педагогічних коледжах і університетах про методику роботи з учнями за однією програмою, а тут – все інше, нове і часом незвідане. Але для того, хто любить дітей і свою професію, це не проблема, головне – бажання.
Також у селищі піклуються про зайнятість учнів у позаурочний час і їхнє дозвілля. Для цього був побудований спортивний майданчик при школі, відкрита і невеличка філія музичної школи. Але все ж школі сьогодні не вистачає комп’ютерів.
Варто додати, що селище Усть-Чорна має німецьку історію, і австрійці і до сьогодні матеріально підтримують громаду, навчальні заклади. А для дітей діє спеціальна програма, за якою вони щороку їздять відпочивати до австрійських сімей.
Марина 2019-09-25 / 09:52:25
Зверніть увагу, що австрійці і німці - це не один народ,а в даному сюжеті журналіст допустився помилки, не розділяючи їх.