Чи сплачуватимуть містяни ці кошти, ще буде вирішувати адмінкомісія. А в міській раді пояснили, що проблема тільки в тому, що ініціатори прибирання не повідомили про свій суботник.
Власне, на сесії саме внесли зміни до Програми охорони навколишнього середовища 2018-2022 роки. Другий етап передбачає фінансування з міського бюджету понад 1 млн 156 тис грн у цьому році та понад 1 млн 366 тис грн – у наступному. Депутати підняли і розмір статутного капіталу КП «Водоканал» на майже 620 тис грн. Тож тепер він становить понад 98 млн 646 тисяч гривень. Борг підприємства перед «Закарпаттяобленерго» близько 2 млн грн.
А от у садочках Ужгорода з’являться медичні кабінети. У рамках грантових проектів транскордонного співробітництва зі Словаччиною. Українсько-румунський проект передбачає встановлення камер відеоспостереження. Ці ініціативи двосторонні, зокрема з міського бюджету передбачається фінансування до 10%.
На сесії мукачівської ради розглянули 18 питань,які стосуються життєдіяльності містян. Зокрема , як каже депутат Мукачівської міськради Олег Казибрід, було затверджено порядок створення спостережної ради при комунальному підприємстві «Центр первинної медико – санітарної допомоги». До складу спостережної ради, каже депутат, можуть увійти як прості громадяни, члени громадських організацій, так і депутати та працівники виконкому.
Серед інших питань, розглянутих на сесії, також тема заборони на продаж алкогольних напоїв в нічний час. Вона діє у місті ще з 2016 року.
Депутат каже,що обмеження продажу алкоголю в нічний час позитивно вплинуло на загальну картину життя в місті. Менше людей в стані алкогольного сп’яніння та менше викликів патрульних.
Також депутат не оминув увагою тему мукачівського ЦНАПУ. Його будівництво згідно документів мали завершити до 31 грудня 2018 року. Об’єкт досі не готовий, каже Олег Казибрід. Відповідно, у людей виникають питання. Нагадаємо: на будівництво ЦНАПУ з міського бюджету виділили 36 мільйонів гривень.