Лише на обліку в наркологічному кабінеті наразі перебуває понад 1250 осіб. Найгірше те, що більше половини з них – це люди молодого і середнього віку від 18 до 45 років. На 5 осіб чоловічої статі припадає одна жінка, яка не може жити і дня без дози спиртного.
До невтішних показників додаються й підлітки, віком від 15 до 19 років. Та проблема в тому, що батьки таких дітей, не дозволяють лікарям провести з ними профілактичні заходи і надати фахову медичну допомогу.
За алкогольним психозом і синдромом алкогольної залежності Виноградівщина є лідером серед районів Закарпаття. Насамперед тому, що це край, де люди виробляють вдома у великій кількості вино, а деякі ще й варять самогонку. Не забуваймо і про щорічні святкові заходи, пов’язані з вином: «Червене вино» в Мукачеві, «Божоле» в Ужгороді, Берегові та «Угочанська лоза» у Виноградові – ці фестивальні заходи також відіграють визначну роль у суспільному житті людини. Без профілактичних заходів і обговорень з населенням про культуру споживання сонячних напоїв такі фестивалі насамкінець перетворюються на суцільну п’янку.
Лише за цей рік в неврологічному відділенні Виноградівської райлікарні пройшли стаціонарне лікування понад 400 осіб.
Пенсіонер 2018-12-25 / 15:37:31
Якби більше продавали та менше би пили.Все політика і культура!