У Перечинському лісгоспі, так само як торік, пропонують придбати ялинку в горщику. На Перечинщині хвойних насаджень не так багато, а такі деревця користуються неабияким попитом, кажуть лісівники. Торік, за ялинками приїжджали сюди і з інших районів Закарпаття. Цього року, переконані, попит буде ще більший.
Особливого догляду така ялинка не потребує. Поливати її варто двічі на тиждень. А через місяць потрібно висадити в землю, в горщику вона довго жити не буде, кореневій системі тут замало місця. А ростуть такі ялинки завачай у лісах, де кислий грунт.
Акцію ялинка в горщику вже підхопили і в інших лісгоспах Закарпаття, що не може не тішити, кажуть лісівники, адже це означає, люди розуміють: природу варто берегти.
Зоро 2017-12-24 / 10:51:14
Ура дійшло до чиляді. А то виходить дерево росте 10 років шоб потім якась скотина порадувалася 2 тижні і викинула. І це все при еклогічній ситуціїї. Дибіли законодавці або виконавці могли би заборонити зріз ялинок
Мирослава Мацо 2017-12-23 / 15:39:51
Тішуся, що ця ідея, нарешті, втілена в життя у нашому краї. Це є те, про що ми писали в журналі Мукачівської греко-католицької єпархії "Благовісник" (див. № 256, січень 2014 р., 14 стор.), у різдвяному номері, в матеріалі "Ялинка - символ Рождества чи Нового року?". Більшість опитаних нашої рубрики "Тема дня: що кажуть люди про..." акцентували на тому, що варто ялиночки продавати в горщиках, а потім їх висаджувати.