Ініціатором перейменування Негровецької школи в школу імені загиблого героя – Василя Росохи, виступив учнівський комітет навчального закладу. Ухвалювали рішення місцева влада, педагоги, батьки учнів, які зібрались на конференції.
Як розповідають односельчани бійця, повернувшись з євромайдану, хлопець не міг спокійно працювати, знаючи що в іншому кінці країни йде війна. Після смерті знайомого, теж бійця АТО, Василь не витримав і, провівши друга в останню путь, сам потай від усіх відправився на Схід.
З словами директора Негровецької ЗОШ, дізнавшись про смерть Василя, учні школи з власної ініціативи зробили куток в пам’ять героя, де 40 днів не гасли свічки та не зникали свіжі квіти.
Пан Іван розповідає, що знав Василя Росоху з дитинства, каже: хлопець виростав дуже ерудованим, в 4 роки навчився читати, грав у футбол, писав вірші, в школі займав призові місця на районних та обласних олімпіадах, виграв турнір в шахи. Після закінчення 9-го класу вступив до коледжу. Не бажаючи обтяжувати батьків, навчання оплачував самостійно, працюючи на сезонних роботах.
Також на конференції запропонували звернутися до керівництва країни, про створення іменних стипендій студентам, у коледжі та вузі, де навчався Василь Росоха та випустити збірку віршів загиблого бійця, якою б могли користуватися учні та педагоги Негровецької школи. Односельчани загиблого бійця та місцева влада ухвалили рішення про перейменування Негровецької ЗОШ в школу імені Василя Росохи.