Спільна історія та міжнародна співпраця вже багато років об'єднує Мукачево з деякими містами Угорщини, Словаччини та Чехії. Проте, окрім ділових закарпатське місто активного підтримує і дружні стосунки зі своїми побратимами з-за кордону. В рамках дня святкування днів міста у Мукачівській міській ратуші відбулась міжнародна зустріч із закордонними гостями, на якій представники країн-сусідок вітали Мукачево з днем народження.
9911 2013-05-21 / 08:10:37
На Мукачево.нет видалили усі негативні відгуки про прикрий випадок із майстринею вишиванок.
Вочевидь правда очі коле і мабуть подумали про резонанс ганебної ситуації, яка мала місце.
Респект Закарпаттю.онлайн, який друкує усі думки читачів!
e;ujh 2013-05-20 / 17:45:44
ну стосовно флешмобу, судячи з відео, це не флешмоб)) , всерівно вітаю зі святом всіх мукачівців
Гості 2013-05-20 / 10:49:50
Хочеться написати про прикрий факт цього свята, який мав місце вчора, в суботу десь біля третьої години пополудню.
Ми з дружиною гуляючи святковим містом, відвідували палатки з народними виробами, сувенірами шукаючи щось цікаве придбати на згадку про свято Європи в Мукачеві. Саме коли ми придбали дерев"яні сувеніри, нашу увагу привернула неприємна розмова якихось панянок поруч, в палатці з продавчинею вишиванок з м.Коломиї. По інерції ми підійшли до вишиванок, так як жінка хотіла щось придбати і в цей час молода продавчиня на ім"я Анна дуже плакала. Усі не байдужі туристи до плачу молодої продавчині перепитали, що трапилося? Вона відповіла, що це були жінки з міської влади (їх імена пані Маріанна та пані Алла), які вимагали негайно зплатити за торгівлю трьох днів віразу 800 грн. Продавчиня вишиванок їм пояснила, що ще нічого не вторгувала і немає таких грошей заплатити, але вони були невгамовні, рішуче стягти плату за любих обставин, та ще й викликали наряд міліції. Ця молода продавчиня розповіла, що вона сама вишиває ночами вишиванки, їздить на різні свята містами України, куди її запрошують виставляти. Розповіла, що недавно їздила на свято міста в Ів.ФІранківськ, де теж стягували плату, але ж 50 грн за три дні, чисто за прибирання площі від сміття. Тиждень тому їздила на свято вишиванок в Тернопіль, там взагалі плати не брали за дні торгівлі, мало того ранком пригощали канапками з чаєм, так як спали люди в палатках з крамом і це за рахунок міської влади.Ось це приклад для інших міст. Анна пояснювала це ж популяризація українського мистецтва вишиванки, народної творчості, українських різб»ярів по дереву.
Коли вона сказала цим представницям із міської ради-що це здирництво, покажіть мені договір чи угоду, хоча б якийсь документ, який дає підставу здирати такі гроші з них. Поряд чоловік з Косіва обурювався, що з нього вимагали триста грн. за торгівлю дрібними сувенірами. Гості-підприємці були ображені та принижені такими діями чиновників із Мукачева щодо плати за місця торгівлі, це ж не комерційний захід, а свято міста, день Європи.
Наостанок Анна з Коломиї розповіла, що таки мусіла віддати цим здирницям 500 грн. а решту мала віддати сьогодні зранку, але вона їм сказала більше ніколи до Мукачева не приїде і іншим майстриням розповість про прикрий випадок з оплатою за право представляти ручну роботу на святі в Мукачеві, обіцяла написати про це в мережу Інтернет, на що ці пані відповіли- а ви нам тут і не потрібні….
Ось таке свято Європи із присмаком гіркоти.
Думаю влада має робити висновки, так як це її авторитет, який заплямований такими ганебними і неприємними фактами.
http://********************/UA/News/View/74194-Дні-Мукачева-святкування-на-головній-площі-міста-ФОТО