Насправді, достатньо подолати свій внутрішній страх та правильно налаштуватись, кажуть прихильники вуглеходіння зі стажем. За роки встигли оцінити цей народний метод оздоровлення. Розповідають, наступного дня - жодних негативних наслідків і лише позитивні емоції, легкість та наснага.
Енергія, яку дає рідна земля, - найсильніша, кажуть прихильники вуглеходіння. А тому, перш за все, віддячують їй своїм гарним ставленням, всіх бажаючих стати на мерехтливе вугілля закликають говорити рідною мовою та вдягнути традиційне національне вбрання, кажуть, так користь буде найбільш відчутна. Та найголовнішим своїм завданням вважають відновлення традицій предків.
Перш ніж ступити на розпечене вугілля, учасники дійства традиційно збираються в коло, та під народну музику та співи налаштовуютья духовно та фізично. Про користь від такого спекотного масажу розповідають найзавзятіші любители випробовувати себе на міць вогнем. Бажаючих на власній шкірі відчути температуру згасаючого багаття знайшлось із півтора десятка.
Інші скептично спостерігали зі сторони, втім, хтось таки зважившись себе випробувати, приєднувався під загальні оплески глядачів. Повторювати подібні дії наодинці категорично забороняється, кажуть організатори тренінгу, займатись вуглеходінням можна лише в компанії однодумців, які підтримають та допоможуть правильно налаштуватись і ні в якому разі напідпитку, інакше замість користі, своєму організму можна лише нашкодити.
Детальніше про це – у сюжеті випуску новин М-студіо за 27 серпня 2012 року.