Виставка проходить під назвою І ’m OK (Ай ем окей – Почуваю себе добре). Цим реченням починалася кожна листівка Енді Варгола до мами, вислана з його подорожей по світі.
На виставці представлено такі загальновідомі твори художника як Мерлін Монро, Камбел суп, Ленін, Мао, Корова, Квіти, Доларові банкноти та менш відомі обгортки понад сорока грампластинок, 25 літографій Любов – це рожевий коржик та інші його твори. Одна із кімнат виставки нагадує нью-йоркську „фабрику” Енді Варгола Factory. Тут відвідувачі можуть на практиці випробувати техніку сітєдруку, тобто власну білу майку (tričko) розмалювати певним узором.
До виставки видано величавий альбом з кольоровими репродукціями майже всіх творів Енді Варгола і менший – з репродукціями найвизначніших з них. Їх ціни – не по кишені для пересічного відвідувача. Для нього організатори виставки видали двухсторінковий рекламний буклет чеською, англійською, німецькою, французькою та російською мовами, вартість якого зараховано у вартість вхідного квитка (170 чеських крон).
В буклеті Енді Варгола представлено як „американсько живописця, графіка та фотографа руху поп-арт”. На відміну від інших, зокрема словацьких біографій художника, які представляють Енді Варгола як „американського художника словацького походження”, тут про нього сказано: „Енді Варгол народився в американському Піттсбурзі в сім'ї руських переселенців із австро-угорського селечка Микова (нині у північно-східній Словаччині)… Батько Енді – Андрій Вархола працював у вугільних шахтах та на будівництві у Пенсильванії… Його сім’я була греко-католицької релігії. Енді сам до кінця життя ходив на богослужіння і вважав себе віруючим. Часто брав участь у харитативній діяльності церкви… Багато картин присвятив релігійним темам і був під сильним впливом східного християнського мистецтва”.
Тут же підкреслено, що 1991 року близько рідного села його батьків у Меджилабірцях у Словаччині було відкрито музей-галерею, присвячену життю і творчості Енді Варгола.
Виставка картин Енді-Варгола займає цілий верхній поверх одної з найпрестижніших галерій Праги. На двох нижчих поверхах галереї розташовані виставки чеського сецесійного художника Альфонса Мухи (1860-1939) та іспансько-американського сюреаліста Сальвадора Далі (1904-1989).
Микола Мушинка
Плакат виставки „I’m OK Andy Warhol“
Автор біля твору Е. Варгола „Камбел суп”
Обгортка грамплатівки
Автор на фоні автопортрета Енді Варгола