«Тема молодіжного працевлаштування на сьогодні є дуже болючою. Поки університети звітують про стовідсоткове працевлаштування випускників, в реальному житті все не так. Чимало моїх однокурсників і друзів не можуть знайти собі роботу чи навіть почати власний бізнес. В пошуках заробітків багато з них виїхали за кордон», - сказав Денис Ман.
За словами молодого активіста, чимало виступаючих на Парламентських Слуханнях говорили про проблеми, які існують у української молоді сьогодні, але дуже мало хто з них пропонували реальні способи хоч щось змінити.
«Ми пропонуємо повернути право випускникам на гарантоване перше робоче місце, створити на підприємствах квоту робочих місць для молоді. Молодих науковців сьогодні потрібно підтримувати не грамотами, а сприянням втіленню в життя їхніх ідей. Поки цього не станеться, ми і далі відпускатимемо наш інтелект за кордон. Треба повернути додому наших громадян, не обкладати зароблені кошти непосильними податками, а допомогти їм інвестувати в українську економіку», - підсумував Ман.
ВЛАДІК СИМОЧКО 2014-03-27 / 00:15:39
ДЕНИС! я за тебе дуже радий же є такі патіоти із РЕМЕТИ!!! за тобою я слідкуую із студ. респ. коли ти був на 3-4 курсі! не подведи ремету!(хто не знає осінь золоту- приЇжайте у ТУР*Я- РЕМЕТУ). ТАМ МАЛО ОТ ПРАВОГО СЕКТОРА ТРИМАЙСЯ ДАЛЕ , БО МЕНІ ДЕКОЛИ ПООЗИЦІЇХ НЕ ДУЖЕ ЛЮБЛЯТЬСЯ
Василина 2013-12-23 / 23:21:56
негайно відмініть вихід на пенсію держслужбовців у 62 роки. Саме вони отримуючи і зарплати і пенсії забирають робочі місця у молоді