За словами “фронтовика” Ярослава Шафаря, це перший крок до створення в місті повноцінного соціального таксі, про яке вже давно йде мова. Щоправда, обладнання одного транспортного засобу не знімає в Ужгороді загалом проблеми з пересуванням неповноздатних людей. До того ж, саме рішення було прийнято некоректно.
- По-перше, через відсутність на автобусних зупинках графіка руху, інвалід там може вічність прочекати такий автобус; по-друге, відсутня диспетчерська служба перевезення, куди можна було б зателефонувати і отримати відповідь на питання чи залишити скаргу; по-третє, голосування по проекту рішення відбулося до обговорення даного питання. Я вважаю неприпустимим таке ставлення до представників депутатського корпусу, - заявив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Ярослав Шафарь.
Депутат повідомив, що оскільки на засіданні виконкому авторам проекту на надали слова і вони не могли внести важливі рекомендації щодо даного питання, то їх “фронтовики” подадуть на розгляд найближчої сесії Ужгородської міської ради. Це стосуватиметься розробки графіку руху транспорту, облаштованого для потреб людей з фізичними вадами, а також встановлення на зупинках спеціального табло з розкладом руху цього автобусу.
Прес-служба Закарпатської обласної організації Політичної Партії “Фронт Змін”