Так сталося, що торік районна "регіональна" влада не провела Кубок Воловецького району з футболу, мотивуючи наступне відсутністю коштів у бюджеті. Було би так і цьогоріч, коли б ряд команд не звернулися до опозиційних сил, щоб вони профінансували кошти для виїзду команд на ігри, оплату суддів, призові тощо... Відгукнувся єдиний Олександр Кеменяш – представник "Батьківщини". Ось тут і почалось кіно...
Правдами-неправдами під тотальним тиском з боку "регіональної" верхівки району начолі з Мирославом Щербеєм та Василем Култаном (23 серпня розпорядженням президента В.Януковича призначений головою Воловецької райдержадміністрації), команди дограли до фіналу. 26 серпня у смт Воловець повинен був відбутись фінальний матч між командами Гукливого та Жденієва. Але не відбувся... Починаючи з суботи представників команд почали "обробляти", щоб в ніякому разі не виїхали на фінал, який профінансував О.Кеменяш. Керував всіма процесами особисто М.Щеребей, виконавці – новоспечений голова РДА В.Култан та його заступник Лопіт.
Декотрим з глядачів, які прийшли вчора на стадіон у Воловці, погрожували навіть викликом в райвідділ міліції.
Фінал було зірвано. Вочевидь для того, аби підпорядкувати його передвиборчим потребам Партії регіонів.
прав 2013-04-14 / 21:29:13
Хамство. Коментар видалено. Адмін
ааа 2013-04-14 / 21:20:07
Лопіт лох
рефері 2013-03-03 / 18:53:24
камиш блюк мукачовські чорти а щербей просто соска по виклику.
а вибори це розвод урховинців
Геннадій Петрович 2012-10-10 / 18:39:14
Перший комет від "ггг" найвлучніший. Все решта пустослів’я. Знав би чий комент потиснув би руку. Молодець. А Ви всі ховайтеся за ніками, бо прийде грізний Мирослав і на Вас пальцем посвариться.
Корінний Свалявець 2012-09-13 / 20:50:07
Повність підтримую "Воловчанина" !!!
Воловчанин 2012-09-05 / 18:43:16
ШАНОВНІ УДАР, М"ЯЧ ТА ІНША, ПОДІБНА ВАМ, НАВКОЛОФУТБОЛЬНА ШУШЕРА!!!!!!!!!!!
ВИ ТАК І НЕ ДОПЕТРАЛИ, З КИМ МАЄТЕ СПРАВУ,ХОЧА Я ЗРАЗУ ЗРОЗУМІВ,ХТО ВИ.АЛЕ,ПОСКІЛЬКИ ВИ Є НІХТО В ВОЛОВЕЦЬКОМУ ФУТБОЛІ,ОДНИМ СЛОВОМ - "БИДЛО",
Я ЗАВЕРШУЮ З ВАМИ БЕЗПЕРСПЕКТИВНУ ПОЛЕМІКУ.
Удар 2012-09-05 / 11:56:20
Далі бавимеся в морський бой:Воловчапнин це ще один жополиз Щербеїв -Биркович Ванька Лазівський, не забудь прийди за кістков обгризенову неділю на стадіон.
Воловчанин 2012-09-04 / 21:54:14
ШАНОВНИЙ , УДУР.
МІНЬО - ІСТОРІЯ ВОЛОВЕЦЬКОГО ФУТБОЛУ.
ТИ ЩЕ БУВ В Ж.П., КОЛИ ВІН ГРАВ ЗА ЗБІРНУ ОБЛАСТІ.
САМ ДЕСЬ ТАМ ПРИЛИП, ЯК МУХА ДО НАВОЗУ І ТЯВКАЄШ
Удар 2012-09-04 / 20:53:03
Міньо-Воловчанин(в народі Ряшко), це ти-про це знають всі,закрий рот жополизе пустий, що ти до....бався до афіші, як ти заспіваєш валянку,коли в неділю Блюк і Славко Щербей на день фізкультурника у Воловці кинут тобі кісточку чергову(яку перед цим обгризли вже їх дворняжки)і весь стадіон буде завішений у прапори Регіонів, ти хоч раз бачив передцим на стадіоні якесь згадування про Батьківщину чи Кеменяша??? Обісралистеся пси регіонівські, та не гавкайте більше-весь район та більше -вся область смієся з вас(навіть в доску ваш Селменський вас на Тисі як обісрав на Час футболу), що вже забулисте, нич щеі на вас час прийде, чекайте пси РигоАнальні
Воловчанин 2012-09-04 / 18:45:02
ШАНОВНИЙ, М"ЯЧ
ТИ, РЕАЛЬНО, ЯК І ТВІЙ ПСЕВДОНІМ ПУСТОГОЛОВИЙ.
ІНАКШЕ ТИ Б ЗРОЗУМІВ СЕНС МОЄЇ ДУМКИ.
НУ,НІЯК НЕ МОЖЕ НА АФІШІ ФІНАЛУ КУБКУ ФІГУРУВАТИ БУДЬ-ЯКА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ.
123 2012-09-03 / 18:34:00
більше слів нема якого хренак мішатися
.... 2012-09-03 / 18:31:19
Хамство.Коментар видалено.Адмін
123 2012-09-03 / 10:07:37
До речі, Лопіт перед 1/4 фінала кубка району пообдзвонював голів сільських рад і заборонив проводити матчі, але команди (НЕ ГОЛОВИ!!!) забили на нього і він попустився
в.ворота 2012-09-02 / 16:47:19
да, особинно що лопіт за тількі роки в.воротам допоміг.перед виборами святий а після виборів в кабінет до нього попасти немож.що ти зробив для верхніх???????
піар 2012-09-02 / 16:42:25
хлопці нічого поганого я в цьому небачу ,вирішив кеменяш дати бабки а інших жаба задавила!так би побільше опозиція підтримувала, дивишся і влада зашіпалась що пора і нам щось робити!!!!
ттт 2012-09-01 / 23:22:02
Так як у приказці " і сам не гам і другому не дам " так і районна федерація футболу і сама не може профінансувати чи надати допомогу і іншим не дає. І справа не в Кеменяші на його місці міг бути любий конкурент.
Мяч 2012-09-01 / 12:53:46
Воловчанин - не ганьби Воловець. Візьми собі підходящий нік, наприклад жополиз щербовецьких дроварів, і напиши прямо - Кеменяш ходив просити представників команд, аби они грали тот сраний Кубок, чи вони самі прийшли і попросили - поможіть нам, бо районна влада вже другий рік забила на нас болт? Чи може Кеменяш збирав у штабі "Батьківщини" суддів і заставляв їх їздити судити ігри?
І виключи капслок, так пишуть лиш лохи.
авторитет 2012-08-30 / 09:27:25
Повністю подержую думку "Воловичанина" Камиш і фудбол це земля і небо передвиборами рішим пропіаритися дакого пообсерати пропіаритися тим але гівно можите обмастити чим хочите оно і так вонятиме !!! А камиш інших методів не знайшов на Воловечині аніж в такий спосіб пообсерати других !!! самби на себе побзирав много для воловця за свое депутатство зробив аш Воловиц не удіржуе меценат страний !!!
Воловчанин 2012-08-30 / 00:35:34
ШАНОВНИЙ зд--
А ДЕ БУЛО ЦЕ ЗАСІДАННЯ? ЧАСОМ, НЕ В ШТАБІ "БАТЬКІВЩИНИ"?
І ХТО ГОЛОВУВАВ? КЕМЕНЯШ? В ПРИСУТНОСТІ ДВОХ ЧЛЕНІВ ФФВР.
------------------------
зд-- 2012-08-29 / 20:59:33
Воловчанину- тоді коли і було вирішено, шо 11 тур чемпіонату району буде проведено у п"ятницю ( 24 серпня). Мені здається, шл засідання ФФВР було 21 або 22 серпня