Мета засідання – оцінка результатів реалізації проекту в регіоні та вироблення рекомендацій щодо втілення плану впровадження і поширення набутого досвіду. Сьогодні напрацюваннями ділилися представники Берегівського, Іршавського, Свалявського, Тячівського та Ужгородського районів. Останній – тільки в другій фазі доєднався до проекту.
Проекти другої фази спрямовані на впровадження енергозберігаючих технологій (81%), охорону здоров’я (11%) та покращення водопостачання (8%). На втілення у життя проектів у районах краю заплановано залучити 8,3 мільйони гривень.
– Коли проекти ЄС/ПРОООН тільки розпочали реалізовувати на Закарпатті, звідусіль чулося багато скепсису з цього приводу. Сьогодні ж, коли є реальний результат роботи, громади почали заздалегідь зголошуватися на участь, – зазначив Олів’є Адам.
У свою чергу В.Приходько подякував представнику Програми розвитку ООН за співпрацю:
– У цій справі важливі не лише виділені кошти, а досвід, який набувають закарпатці. Працюючи над на реалізацією проекту, вони розуміють, що насправді мають вплив на життя у своєму населеному пункті, можуть змінити його на краще.