Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської обласної організації Партії регіонів, з-поміж іншого у своєму виступі «губернатор» зачепив і «проблеми засилля політичного простору України дрібними регіональними партіями, котрі нині активно діють і на Закарпатті»:
– Нині в Україні зареєстровано 136 політичних партій. Раніше їх було ще більше – 160. Проте, думаю, що після цьогорічних виборів їх стане ще менше. І не далеким є той час, коли ми по кількості політичних сил наблизимося до рівня розвинутих європейських країн, у яких традиційно працюють усього кілька серйозних політичних партій. А тому регіональним партіям, які часто існують тільки в одному чи двох містах, а то й узагалі лише на папері, не залишиться жодних шансів.
Цілком очевидно, що йшлося про політичну партію Віктора Балоги Єдиний Центр, представники якої складуть основну конкуренцію «регіоналам» у мажоритарних округах.
Деревляний 2012-07-28 / 20:52:09
Всі у Міжгірї повинні голосувати за Свободу, так кажу вам я, - настанова після третього косяка, котрі привіз з Пітера брат Мішик. Всім любителям драба з баблом на кармані для отоваритися заходити вночі у наше кафе "Смерекова хата" або у кафе "Ностальгія" у кімнату з ігровими автоматами які встановив селищний депутат - качок малий Мішка Шурдюк, Щурьовий прислужник, а Богдан Федорович та Савка цей бізнс Шурдюка кришує за наказом Щуря, от і все що з себе представляє ПР, заявляю як головний регіонал у районі назначений Бандюковичом.
регионал 2012-07-20 / 20:09:30
може знову Жульку пустити до корита ...або масона Зайця
Шоні 2012-07-16 / 17:27:53
Хамство. Коментар видалено. Можете його повторити, але без бруду. Адмін
Віктор Глеба 2012-07-16 / 14:13:14
"На конференції закарпатських "регіоналів" незримо витав ЄЦ." - Ви що, він там міг витати тільки у вигляді запахів від переживань проходивших мимо ЄЦовців.
toh 2012-07-16 / 11:25:47
Обговорювати подію нічого, фрази прогнозовані як дії потопельника.
Дії виборців прості: ні одного голосу партії бандюковичів!!!!
мандель 2012-07-15 / 22:04:46
Хамство. Вчіться спілкуватись цивілізовано. Коментар видалено. Адмін
йончі 2012-07-15 / 16:21:08
не кажіть гоп пока не перескочите шановні регіонали єслі би не ЄЦ Балоги ви би і тепер були в обласній раді і в райрадах в ДУПІ
Лисиця 2012-07-14 / 19:05:46
Регыони уже раз ся покакали (и тот понос их ничому не навчив) и дале продовжуют насильно всих записовати у свою банду. Мою жону нич не звидали, а записали, бо вна завидуюча садика, ище вповили, що она аш хоче мати роботу и надали то маэ бути лише в ПР, и так зробили з усима начальницями садикив у Мижгирському райони. Сяк роблят лише перед великов срачков
Тера 2012-07-14 / 18:20:22
Такі як Балога вони просто граються їм українська держава непотрібна їм ця мова за яку вони так воюють теж не потрібна їм потрібні гроші і захист цих грошей.
Скажіть мені у Балоги це партія - це утворення яке він створив суто для Закарпаття партії як такої не існує, ідеї у них теж нема.
Ця партія засвітилася тільки на місцевих виборах і то тільки певними фактами ну всі ж прекрасно знають про що я веду мову, і все! А так просто партія людей які будуть з тими працювати хто їм вигідний!
Андрій 2012-07-14 / 17:51:05
Надіємося, що скоро регіональна партія - партія регонів зникне з України як зникла колись За Єду і СДПУ(нуль)
555 2012-07-14 / 16:34:26
похвалиня роте ,бо тя роздеру