Партія Королевської визначається з кандидатурами на Закарпатті

Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» визначається, кого висуватимуть в нардепи від Закарпаття.

Партія Королевської визначається з кандидатурами на Закарпатті

 

Серед ймовірних кандидатів і двоє екс-депутатів облради від «Батьківщини» – Віталій Постолакі та Юрій Тягур. Загалом, із тринадцяти претендентів у так званому «народному списку» шестеро працівники кредитної спілки «Святий Мартин». Саме її голова Юрій Тягур  очолює обласну організацію партії «Україна – Вперед!» (донедавна Українська соціал-демократична партія). Окрім керівника спілки, у парламент хочуть і його підлеглі. Зокрема: головний бухгалтер Тетяна Кугутич, консультант ужгородського відділення спілки Олеся Шніцер, член спілки Наталія Бровдій,  начальник Тячівського відділення Максим Славний та екс-заступник директора Виноградівського відділення Михайло Русанюк.

Чимало із закарпатських претендентів Королевської у депутатське крісло, як і їх шефиня вже мають й досвід виборчих перегонів, й досвід «тушкування». Так,  Михайло Русанюк у 2010-тому році став депутатом Виноградівської міськради від Української соціал-демократичної партії. Але вже у 2011 році, отримавши крісло заступника голови Виноградівської РДА, перейшов у табір регіоналів.

Троє з тринадцяти закарпатських бійців Королевської безуспішно боролися за депутатські мандати на місцевих виборах у 2010-му році. Віталій Постолакі знову хотів стати депутатом облради. А Юрій Тягур та Тетяна Кугутич прагнули потрапити до Мукачівської райради.

Серед інших кандидатів в народний список – ужгородський блогер Ярослав Куштан, керівник Великоберезнянського відділення одного з комерційних банків Роман Гуменюк, студент Тарас Грицюк, продавець електроінструментів Микола Лацканич, футболіст Володимир Романович та залізничник Юрій Павловський.

16 червня 2012р.

Теги: Королевська, Тягур

Коментарі

Вітя 2012-06-20 / 18:02:42
україна гине 2012-06-20 / 16:50:24
«Революційна Народна Рада України»(сайт) закликає всіх патріотів на Майдан 2012 - мирну революцію за права і владу Народу- всенародне повстання проти тоталітарного режиму, чи український джіхад - хрестовий похід народу проти сатанинської влади.
=========
Називайте як хочете, але виходьте !
++++++++++++
Аревольвери видаватимуть? Бо інакше революція буде як пук

україна гине 2012-06-20 / 16:50:24
«Революційна Народна Рада України»(сайт) закликає всіх патріотів на Майдан 2012 - мирну революцію за права і владу Народу- всенародне повстання проти тоталітарного режиму, чи український джіхад - хрестовий похід народу проти сатанинської влади.
=========
Називайте як хочете, але виходьте !

ROMA 2012-06-20 / 10:49:12
прихильник 2012-06-19 / 19:50:16
А я за неї проголосую вона красива жінка, не буду ж за Вітренко голосувати, а юля в тюрьмі і її партію продали Яценюку.

NU TI J TUPIJ! TI CHO DIVCINU SOBI VIBIRAJESH SHO ZA KRASOTU GOLOSUESH??????

прихильник 2012-06-19 / 19:50:16
А я за неї проголосую вона красива жінка, не буду ж за Вітренко голосувати, а юля в тюрьмі і її партію продали Яценюку.

Віктор 2012-06-19 / 19:24:03
УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОРОЛЕВСЬКА ТІГІПКО2, ЛОХОТРОН І РОЗВОД!

Сергій 2012-06-18 / 23:20:24
НЕ ведіться на цей розвод від Королевської та її молодої команди, бо це проект регіоналів.

andrij 2012-06-18 / 21:16:14
Люди, схаменіться ! Не обирайте міліонерів ТА МІЛІАРДЕРІВ до ВР, бо ЛИХО ПРОДОВЖИТЬСЯ !!! НЕ ПОВИННО ЇХ БУТИ І В УРЯДІ. ВАЖКО СОБІ УЯВИТИ, СКІЛЬКИ ВЖЕ НАГРІБ ПАХЛО.

dkfl 2012-06-18 / 18:57:13
тігіпко2 правильно сказано

Андрій 2012-06-18 / 16:59:40
прихильник 2012-06-18 / 15:13:04
Ось прийде Наталка в парламент на чолі фракції побачите як розвине опозиційну діяльність.

+++++++++++++++ :)
І ви в це вірите?
Вона вже на Інтері зявилася в новинах це означає, що влада її благословила на цей "опозиційний" похід. Королевська Тігібко2, політична технологія перерозподілу втраченої підтримки ПР.

прихильник 2012-06-18 / 15:13:04
Ось прийде Наталка в парламент на чолі фракції побачите як розвине опозиційну діяльність.

Виборець 2012-06-17 / 19:48:26
В основному порядні люди були, що в них спільного з цією аферисткою? .... мабуть бабло переважило добро... Деньги мрась но кушать шочется

Варо 2012-06-17 / 14:52:11
Так з теперішніми цінами на послуги краще б людям бабло роздали чим на бігморди тратити

оппа 2012-06-17 / 13:45:17
а де дідун і гнатків ховаються, балаган закрутили а клоуни інші відпрацьовують...

вкладчик 2012-06-16 / 23:54:57
Можу поспорити, що то черговий розвод наївних людей, та і кандидатів більшість з кредитної спілки люди, що вже не може не насторожувати, Радує одне, що в них не має шансів попасти до ВР, хоч грошенят мало викинуть, які чесно заробили, але шкода, що не роздають їх як Балога по людях, а тратять на біг-морди.

Андрій 2012-06-16 / 22:57:15
О тігібко в юпці активізувався. Слід називати дочірний фантик партії регіонів, а не партія королевської. Попереджаю, як і з тігібком попереджав, лохануть по повній. А постулакі вразив.

іван 2012-06-16 / 19:36:22
Да Постулакі вже перейшов від Федаки. швидко він хазяїв міняти.

Селянин 2012-06-16 / 18:47:22
Щось ,як не рахуй , а тринадцять не виходить.Напевно не має "мера" з Хуста Шпилька В.М.

НОВИНИ: Політика

15:51
/ 1
У Сваляві 21-річний уродженець Запоріжжя під дією наркотиків вдарив ножем біля серця свою матір
20:08
/ 7
Ексрегіонал і ексОПЗЖист В'ячеслав Шутко оголосив про запуск нового телеканалу на Закарпатті
00:49
/ 3
Московська пропаганда на Закарпатті на початках Чехословацької республіки
15:19
/ 26
Кабмін погодив призначення Тараса Гайдука на посаду голови Ужгородської РДА
14:01
/ 36
Зеленський підписав указ про призначення Шандора послом в угорщині
02:49
/ 13
Хто пиляє Закарпаття? Коштовна земля "по дружбі" з очільником ОВА – Bihus.info
14:30
/ 26
Ужгородський любитель "русского міра" уник реального покарання за наполегливу пропаганду комунізму та проросійські публікації
22:32
/ 12
Кабмін погодив призначення Василя Іванча першим заступником голови Закарпатської ОВА
18:28
/ 51
На пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна" розповіли про "зловживання високопосадовців" та "масштабну схему розкрадання земель на Закарпатті"
17:48
/ 9
(Не)корумпованого рахівського суддю Тулика звільнять через громадянство Румунії
22:07
/ 3
Московськоправославному блогеру з Хустщини присудили штраф за розпалювання релігійної ворожнечі
21:01
/ 12
Зеленський призначив головою Закарпатської ОВА Мирослава Білецького
19:47
/ 2
Зеленський на Закарпатті повідомив, що Україна і угорщина готують двосторонній документ
18:44
/ 9
Зеленський в Ужгороді зустрівся з представниками бізнесу
17:47
Уродженку рф, що мешкає у Сваляві, судитимуть за підтримку путіна, росії і окупації
15:02
/ 68
У Закарпатській обласній прокуратурі виявили щонайменше 13 "юних" пенсіонерів (СПИСОК)
19:47
/ 8
У затриманої на організації "ухилянтської" схеми ректорки Несух виявили російські символіку, диплом і подяку, а також угорське посвідчення особи
11:45
/ 1
Прем’єри України і Словаччини зустрічаються під Ужгородом після заяв фіцо щодо НАТО
17:15
/ 6
На позачерговій сесії Оноківської сільради депутати достроково припинили повноваження сільської голови Марії Коваль (ОФІЦІЙНО)
22:51
/ 3
Депутата-"слугу" Рахівської міськради Пруцкова затримали за організацію переправлення "ухилянтів" через кордон
21:20
/ 7
У четвер облрада планує втаємничено, через "приватну" реставрацію, забрати у волонтерів "пам'яткову" будівлю в Берегові і, ймовірно, передати під контроль Угорщини
16:32
/ 7
Поліція й СБУ прийшли з обшуками до псевдоактивіста Стахіва, що з Павловим з "Доста" кошмарив Закарпаття під час ковіду
20:50
/ 23
В Ужгороді "кримінальний" депутат від ОПЗЖ Маєрчик за підтримки колег і правоохоронців легалізовує крадіжку в громади землі на пл. Петефі