В області з 34 населених пунктів, які потребують первинного проведення нормативної грошової оцінки земель, договорів укладено на 17 населених пунктів на суму 267,2 тис. гривень. Щодо поновлення нормативної грошової оцінки для 126 населених пунктів, то тут договорів укладено на 73 населених пунктах на суму 1137,9 тис. грн., що становить 60 % від потреби .
За кошти місцевих бюджетів у цьому році первинну та повторну грошову оцінку земель виконано у 29 населених пунктах на суму 439,2 тис. грн.
Як показує динаміка надходжень коштів від плати за землю, значне збільшення надходжень до місцевих бюджетів забезпечує саме проведення грошової оцінки земель населених пунктів. Тому зацікавленість у якнайшвидшому завершенні робіт по визначенню грошової оцінки земель повинні виявляти голови сільських, селищних, міських рад. Всього необхідно виділити з місцевих бюджетів кошти у сумі 252,8 тис. грн. на первинну та 774,3 тис. грн. на повторну грошову оцінку земель населених пунктів – зазначив перший заступник начальника головного управління Держкомзему у Закарпатській області Мафтей Попович. Для виконання завдання поставленого урядом розроблено плани-графіки первинного та повторного проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, - повідомили Закарпаття онлайн з Головного управління Держкомзему в Закарпатській області.