У рамках Олімпіади проводилися наступні чемпіонати: Чемпіонат світу з комбат дзю-дзюцу, Кубок Європи з кіокушин карате, Кубок України з бойового самбо, Чемпіонат України з ушутаолу, Кубок консула Королівства Таїланд з муай тай, Кубок національного чемпіона з кікбоксингу, Кубок України з кунгфусаньда, Чемпіонат України із сегу будо (до будо), Чемпіонат України з боротьби кураш, Чемпіонат України з карате шотокан, Чемпіонат України з хортингу, Вечір рекордів Професійної ліги стронгменів.
За кількістю учасників ІІІ Олімпіада бойових мистецтв - це найбільший спортивний захід в Україні, тому зафіксована в Книзі рекордів України в категорії «спорт - масові заходи». До Києва з’їхалися бійці з країн СНД, Європи, Азії та Америки.
На Олімпіаді були і представники із Закарпаття, зокрема 24 хортингісти в усіх вагових категоріях. Команду Закарпаття очолив Васил Зелений - віце-президент західного регіону з хортингу. До її складу ввійшли бійці із трьох клубів: СПОРТ КЛУБ "ФАНАТ" (м. Мукачево), президент та тренер Мукачівського осередку – Дмитро Златкін, СПОРТ КЛУБ "ГЛАДІАТОР" (смт. Воловець), президент та тренер Воловецького осередку - Олександр Гурзанч, СПОРТ КЛУБ "ДА-ДЗЕ-ШУ" (м. Тячів) Президент та тренер Тячівського осередку - Михайло Бучак.
Наші земляки вибороли 4 медалі (одну золоту і 3 срібні) та доказали, що на Закарпатті є сильні, справжні чоловіки. Також закарпатці були включені і до суддівської колегії змагань, зокрема: Василь Зелений - суддя змагань, Олександр Гурзан та Дмитро Златкін - рефері змагань.
Однак, не обійшлося без скандалу, Державна служба молоді та спорту України зробила заяву щодо проведення "ІІІ Олімпіади Бойових мистецтв" у Києві, в якій зазначили, що такі види спорту, як таолу, мікс-файт, сьогу будо, комбат дзю-дзюцу - не визнані в Україні відповідно до чинного законодавства та цей захід є незаконним.
Поліна Тищенко