Незадовго до виходу програми в ефір відділ інформаційних технологій та зв’язків з громадськістю надіслав офіційного листа журналістам, у котрому йдеться: «Віктор Володимирович вважає некоректним поведінку журналістів телеканалу щодо знімання сюжетів, пов’язаних із його особистим життям та справами його родини, тому звертається із наполегливим проханням не транслювати ці сюжети, а в іншому випадку не виключає можливості звернення до суду з приводу втручання у приватне життя».
Віктор Погорєлов відмовився не лише брати участь у прямому ефірі «Хто тут живе?», але й від «інших форматів участі у цьому проекті». Каже, співпрацюватиме з журналістами телеканалу ZIK лише тоді, коли їхні матеріали стосуватимуться виключно життя громади Ужгорода та інфраструктурних питань міста.
А тим часом журналісти покажуть, чи Віктор Погорєлов – справді мер-комунальник, як він себе позиціонує. Не оминуть і більш пікантних питань: чому чи не уся родина можновладця працює держслужбовцями? Чому нещодавно мер вступив у Партію регіонів? Що спонукало його вдруге боротися за посаду міського голови?
Побачать глядачі і сенсаційну правду про фігуранта «Хто тут живе?»: за що і де Віктор Погорєлов відбував покарання.
Програма «Хто тут живе», присвячено меру Ужгорода Віктору Погорелову, вийде у прямому ефірі сьогодні о 21.50.
До студії можна звернутися під час прямого ефіру за телефоном – 0-800-501-945, та поставити запитання онлайн на сайті http://tv.zik.ua/project/feedback/1 або www.zik.ua. Протягом усього ефіру будуть активовані спеціальні банери, клікаєте на них, заповнюєте форму і пишете своє запитання.
Дивись телеканал ZIK:
Ефір: 12 канал
Будні:
04:00 – 06:00
12:00 – 16:00
21:00 – 24:00
Вихідні та святкові:
02:00 – 08:00
21:00 – 24:00
Цілодобово:
У мережі кабельного телебачення західного регіону України, Києва та області.
Cупутник АМОS 2 4W частота – 11609.75 МГц.; FEC 3/4; 3600 Ксимв./сек, поляризація горизонтальна.
Номер телефону «гарячої лінії» телеканалу ZIK – 0 800 500 945.
(Дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні – БЕЗКОШТОВНІ!)
Віктор 2012-02-23 / 12:44:44
Молодці ЗІКівці! Калап долі! Ось як треба працювати. Грамотно у всіх відношеннях. А місцеві журналісти - усе "мимо"! Потішив суржик від Гулана. Пане Ярославе, вчить мову!
Ужгородка 2012-02-23 / 09:10:20
Ух ты, мои мысли уже прочитали и реализовали. Спсб, "Запис прогр."
Ужгородка 2012-02-23 / 09:08:11
аааааааа, я на один день уехала во Львов, а тут такоооое, я пропустила эту передачу, кто-то знает, можно ли ее где-нибудь посмотреть ??? Скиньте, пжлст, ссылку. Хотя ничего нового я не узнаю, но на реальную передачу хочу посмтреть.
Запис програми 2012-02-23 / 09:04:36
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=32nW0Crw4hs
Степан 2012-02-23 / 09:02:30
Правильно підмітили експерти, в Італії таке називають МАФІЯ. Хтось зробить статтю з матеріалу програми і викладуть на Закарпатських сайтах, подивимось як відреагує прокуратура та правоохоронні органи, якщо хоч третина того, що було показано буде доведено, друга ходка до таборів йому гарантована.
Телезритель 2012-02-23 / 08:41:01
Класс!!! И хотя ничего нового для себя не узнал, но сам факт, что ПРО ЭТО могут открыто говорить - уже огромная победа свободы слова. Так держать! Молодцы ЗИКовцы! А нашим местным трем каналам слабо сделать подобную телепередачу?
Ріта 2012-02-23 / 00:29:39
Ти вітя просто *****
Іван 2012-02-23 / 00:22:18
Я не знаю і не хочу знати Хаятову, але для громади міста вона робить не менше зло як мер-злодюга. Правда, Алла може сказати, що вона нічого не знає про зловживання влади, але то її буде фантастика. Мабудь молода особа почуствовала вкус грошей і тому так себе веде.
До Алли Хаятової 2012-02-23 / 00:13:08
Ти гарний журналіст і хороша людина, але знай ці якості не константи. Ти можеш затягнути себе в такий бруд, що буде дуже важко його відмити... Тебе тягнуть на дно! Слід вирішити і прийняти правильне рішення: піти у відставку!!!! Ще є шанс зберегти лице!
Ужгородець 2012-02-23 / 00:04:01
Молодці журналісти з телеканалу ЗІК, у нас у області і близько таких журналістів і програм не має. Подивіться наше місцеве теле, таке враження, що воно жиє в часи комунізму. Покажіть цю програму людям у записі. Позор правоохоронній системі, Із програми мож порушувати купу криміналу. На днях пішов у відставку президент Німеччини за те, що на один відсоток дешевше взяв кредит у свого знайомого на будинок!!! У нас крадуть безбожно, правоохоронці у темі, люди повторно обирають злодюг на посади. Ось чого ми так бідно живемо і по суті - самі в цьому винні.
роман 2012-02-23 / 00:02:08
Геть Погорєлова і всю його продажну свору!!!!
Експерт 2012-02-22 / 23:21:11
Вітька, що ти робиш з Ужгородом. За таке маєш сидіти тобі треба в тюрязі. І кого Балога поставив правити в Ужгороді, він що спіціально хоче знищити Ужгород?!
Цікаво 2012-02-22 / 23:09:48
Цікаво,а за скільки Погорєлов купив Аллу Хаятову? Здається тепер вона на темній стороні сили;)
марися 2012-02-22 / 22:01:29
о, знайшла http://vbloge.org.ua/1242-zik-yoin-cb-e.html
Ужгород 2012-02-22 / 21:51:29
Ще хочу додати, що Ви так співпрацюєте зжурналістами (до тексту звернення), що журналісти звертаються до прокуратури, бо порушуючи законодавство Ви не надаєте відповіді на офіційні запити про прийняті рішення сессії, а нагло випроваджуєте журналіста за двері. Єфір почався, дивимось.. О!! з досьє ".. був засуджений до таборів" СУПЕР !!
Ужгород 2012-02-22 / 21:45:49
Звичайно, Віктор Володимирович, не дарма були коментарі, що після цього єфіру Вами зацікавиться прокуратура. C'EST LA VIE
Анонім 2012-02-22 / 21:42:27
Громадяни м.Ужгорода і всієї України мають знати правду про своїх обранців і мають зробити правильний висновок.Спасибі ZIK за цікаву програму яка робить громадян більш свідомими.
марися 2012-02-22 / 21:15:43
Люди, а цю програму можна буде подивитися у онлайні?
ПетроІ 2012-02-22 / 21:05:22
гнати гада треба!
Суд праведный! 2012-02-22 / 20:56:50
Ахха, очкует, негодяй! Ворюга!