Конференція присвячена cучасним тенденціям організації, розвитку, фінансування наукової діяльності і впровадження нових технологій, новим інформаційним технологіям і системам, математичному моделюванню. Для участі у конференції було заявлено понад 50 доповідей. Учасників конференції вітали Різак В.М. - д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри твердотільної електроніки УжНУ; Морозов А.О. - Член-кореспондент Нацiональної Академiї наук України, д. техн. н., професор, Дiйсний член Мiжнародної академiї iнформатики та Академiї технологiчних наук Росiї, Президент Академiї технологiчних наук України, Заслужений дiяч науки i технiки України, Директор Інституту проблем математичних машин та систем Національної академії наук України; Морозов О.А. – президент ІТ-компанії (США); Качур І.І. - заступник голови Закарпатської облдержадміністрації з питань науки, освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтва, фізкультури і спорту, материнства і дитинства, сім’ї та молоді, національних меншин та релігій, праці, соціального захисту та міграції населення; Сливка О.Г. - д.ф.-м.н., професор, проректор з навчальної роботи УжНУ; Студеняк І.П. - д.ф.-м.н., професор, проректор з наукової роботи УжНУ; Лазур В.Ю. – д.ф.-м.н., професор, декан фізичного факультету УжНУ.
За оцінкою журі конференції визначені переможці: І місце та винагороду 1000 грн отримали студенти 3-го курсу фізичного факультету УжНУ Павло Данилюк і Артем Фролов за доповідь "Розробка публічного тесту Тюринга із використанням візуальних образів (графічна CAPTCHA)"; ІІ місце та винагороду 750 грн отримали студенти 5-го курсу фізичного факультету УжНУ Роман Кузів і Станіслав Тиводар за доповідь „Розроблення технології генерування одноразового ключа доступу за допомогою смартфона, для безпечного доступу до веб-ресурсів”; ІІІ місце та винагороду 500 грн отримала студентка ЗакДУ Валентина Козлова „Порівняльна характеристика ручного та автоматичного методів тестування в підтримці якості програмного забезпечення”.
За кращу концепцію перспективного науково-практичного спрямування відзначені доповіді: Павла Данилюка „Концепція розосередженого рушію для соціальних медіа (під кодовою назвою «Соціальний ґрід»)”; Федора Сайберта і Станіслава Полівяненка „Безпеки Grid-вузла УжНУ: безпека файлової системи і сертифікація”; Владислава Завадського і Михайла Скубенича „Штучні нейронні мережі. Реалізація компресії даних на їх основі”; Івана Фельцана „Голографічне кодування інформації”.
За оригінальне представлення доповідей були відмічені студенти ЗакДУ Іван Полюжин „Впровадження електронного середовища MOODLE у вищій школі (з досвіду Закарпатського державного університету)” та Катерина Керецман „Використання інтернет-ресурсів у когнітивній діяльності студентів”.
На урочистому закритті конференції члени журі та учасники відзначили, що Україна зацікавлена у залученні передових новітніх технологій, розвитку та налагодженні міжнародного науково-технічного співробітництва, впровадженні наукових розробок у різні галузі економіки. Велике значення при цьому набуває обмін досвідом, особливо серед молоді, що реалізовує себе у цій галузі. Саме в цьому була доцільність у проведенні конференції "Інформаційні технології у житті студентів та молодих науковців Закарпаття", - повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі УжНУ.
Сайт конференції: www.programmer-conference.org.ua