Рада відмовилася повернути зимовий час

Напередодні у парламенті було зареєстровано 4 законопроекти про перехід на зимовий час як нардепів з влади, так і опозиційних.

Рада відмовилася повернути зимовий час

Верховна Рада України відмовилася скасовувати своє попереднє рішення про відміну зимового часу. За відповідну постанову проголосувало лише 216 депутатів з 226 необхідних. Це означає, що, відповідно до раніше прийнятої постанови, 30 жовтня Україна не перейде на зимовий час.

Як повідомляло Закарпаття онлайн , 20 вересня Рада скасувала переведення годинників на зимовий час, прийнявши проект постанови регіонала Олега Надоші.

Це рішення викликало різку критику вчених, а також влади Західної України, в якій ці зміни призведуть до дуже пізнього настання світанку.

Зокрема, виходець із Закарпаття, глава МНС Віктор Балога пригрозив оскаржити це рішення в суді, а Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед, а Закарпатська облрада прийняла спеціальне звернення до парламенту з цього приводу.

18 жовтня 2011р.

Теги: час, Балога, Верховна рада

Коментарі

18.10.2011 / 15:52:00
"Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли? "

График вперёд! А не время вперёд! Будут начинать в 9.00 учиться!

18.10.2011 / 15:50:00
Так, всё равно - что мешает подкорректировать свой график? Организм к стрелкам не привязан! Он привязан "к дню и ночи".

Будет светлеть позже, буду выходить на работу позже. Большие проблемы!

18.10.2011 / 15:29:00
На мою думку непереводячи годинник буде краще темніти буде не в 16г'00 а в17.00 це ж прекрасно.

2222 18.10.2011 / 14:04:00
І тепер Балога і Бариги як справжні русини гримнут дверима і пуйдут з владної коаліції.
Треба часівникови гія убити скло аби си не вікобилював.
Всі думали що чоловіча слабість то коли без віагри ніяк, виявилося що чоловіча слабість, це коли тебе старший брат нагнув а ти ну ніяк не можеш йому відмовити в маленьких чоловічих забаганках.

Стрелка 18.10.2011 / 13:36:00
По-моему, раньше в Закарпатье было местное время отличающееся от киевского, потом перешли только на киевское. Теперь обратно. Кому это нужно? Опять путаться во времени...

18.10.2011 / 13:31:00
"Ужгородська міськрада вирішила змістити початок навчального і робочого дня в місті на годину вперед"

Як це вперед? То в школу треба буде на 7? Чи вже всі подуріли?

m 18.10.2011 / 13:12:00
2 гномика в кремлі замутили проект з часом, а наші недороблені донецькі підтримали і собі теж прийняли таке рішення. Не розібравший з реальним природнім часом. Воно й не дивно, не розбирались, тому що там мозгів нема.

местный 18.10.2011 / 12:58:00
они так и не поняли, что нет никакого "зимнего времени" - есть поясное, природное время.
переход на "летнее" время осуществляется именно с этого поясного времени и нежелание вернуться к поясному времени после окончания лета - очевидный признак слабоумия...
эхе-хе, скопировали Путина с Медведевым - тем тоже видать не смогли объяснить, что нету "зимнего" времени, просто нет :)
дурь полнейшая.
в общем, "Спасибо... не только за президента-пидараса", но еще и за "недомосковское время" :(

анонімe 18.10.2011 / 12:51:00
Ось як будуть твої діточки у потемках на світанку рюмсаючи, бо ще спатки хочуть, до школи шкандибати, а нерід Закарпатський буде ігнорувати "даунєцкає врємья"...

18.10.2011 / 12:41:00
Блін, задрали ідіоти свої русинство всюди тулити... :(

З одного боку - донецькі дауни, здругого - наші. А заспиною і в тих. і в других. хитра морда Путіна.

з цього приводу 18.10.2011 / 12:32:00
відмовилася повернути?
Та уставимо нашу трумбету їм назустріч!
Як ісьме жили по-нашому, а не по-моськовськи, так і буде. Най ся не чудувуть же наші русини до них, сомарів, теперка лем по-мадярські одповідатимуть.
Иппен зато! На-труц.

НОВИНИ: Соціо

08:49
/ 2
В Ужгороді вийшли на мітинг проти закону, що обмежує незалежність НАБУ і САП
00:02
У Барбові Мукачівської громади попрощаються з Юрієм Мочарієм, який поліг ще в грудні 2022-го Фото новина
17:51
/ 2
В Ужгороді обрали нову локацію для поховань військових
17:34
/ 7
Закарпаття. "Краматорські" сутінки
12:36
Екомандрівка до витоку Чорної Тиси: діти відкривали природу Карпат разом з екоклубом Фото новина
10:31
/ 3
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Віталієм Лакатошем Фото новина
10:19
/ 1
На Донеччині поліг Михайло Вінтоняк з Косівської Поляни на Рахівщині Фото новина
23:18
/ 1
На війні з Росією поліг Василь Клюс з Великих Ком'ят Виноградівської громади Фото новина
07:57
У понеділок в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Шкобою Фото новина
14:18
Відкрито реєстрацію на серпневі зміни дитячого табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
11:03
/ 1
У Сокирниці на Хустщині попрощалися з полеглим захисником Володимиром Стецем Фото новина
09:31
Завершилася третя зміна табору "Зелені скарби Карпат": пригоди, відкриття і справжнє літнє щастя Фото новина
20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
/ 1
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсування потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
» Всі новини