Проти такої новації виступила фракція Єдиного Центру. Зокрема, депутат Степан Німчук запропонував вилучити із рішення "Про регулювання питань теплопостачання" згадану новацію. На думку депутата, як розпоряджатися майном мають вирішувати у раді, а не на виконкомі. Але пропозицію Єдиного Центру більшість не підтримала.
Лідер фракції Партії регіонів Юрій Беляков натякнув – як депутати Єдиного Центру можуть недовіряти виконкому, якщо там є 4 представники цієї партії. Натомість у регіоналів – лише два. Але їм партійці довіряють цілком.
В підсумку більшість депутатів підтримала пропозицію Юрія Белякова.
для 555 2011-10-10 / 16:11:00
Ты и друзья сейчас прозрели, а Рата лет 20 назад. Схему эту хорошо и давно освоил, потому и миллионер, а ты, подозреваю, пока нет
555 2011-10-10 / 00:06:00
На сайте *****.
"Правилами коментування" заборонену пряму рекламу інших інформаційних ресурсів.)) Адмін
555 2011-10-09 / 23:47:00
По всей этой истории есть классный комент под ником РАТА на сайте" ******".Не знаю писал это рата или нет но весь расклад становится очевидным.Лично я и мои друзья прозрели.Если это правда то многие деятели в нашем городе просто "выходные".Очень интересный комментарий.Рекомендую.После его прочитки просто не хочется читать эту перепалку двух сторон.Истина,как всегда,глубже.А именно в том чтобы понять:КОМУ ВЫГОДНО любое решение.Все остальное мишура.
михаил 2011-10-09 / 15:22:00
Зачем честному трикуру бмв х5 бронированый и два громилы охранника? А вот почему: решение зем.вопроса трикур-доктор-маруххнич начинается от 8 тыс.у.е. Три месяца назад они через своих кнопкодавов в раде отдали 1,5 га за 150 тыс у.е. Мукачевским ханигам. Хотели и котельни от города забрать, а от них забрали ети полномочия, вот и бесятся
михаил 2011-10-09 / 13:50:00
Только посмотрите какой у кого телефон и вы сразу поймёте кто чем в горисполкоме занимаеться: трыкур-vertu (10000€),погорелов-nokia(250$),беляков-iphone4(450$). Есть вопросы ещё?
проти дерибану 2011-10-09 / 13:47:00
Насправді проблема навіть не у цьому рішенні,проблема у тому,що в міську раду пройшли не зовсім компетентні люди от тепер і маємо,що маємо.Треба розуміти,що на сьогодні лише одна політична сила працює так,як і обіцяла це єц,всі інші про обіцянки забули,бо знають що чрез пару років зможуть знову лоханути своїх виборців.
Валя 2011-10-09 / 13:41:00
Прикро читити таке голосуючи за Погорєлова мала надію на краще для свого рідного міста,а бачу що система працює,змінилися лише особистості.Дуже шкода шо ЄДИНИЙ ЦЕНТР не має в раді більшості тоді б все було інакше.
2011-10-09 / 12:37:00
Мова йде про дерибан приміщень котелень, що вивільняються, з територіями. Лепутатів лоханули
Антипрохожий 2011-10-09 / 11:01:00
А в "позичку"?
Прохожий 2011-10-09 / 10:56:00
ЕЦуны лучше бы выставили сюда проэкт решения, а не "лошарили" читателей, там написано:" кроме права передачи в аренду, отчуждения, продажи и передачи в залог". Так чем же тогда будет распоряжаться исполком? Речь шла о котельных, которыми будут ПОЛЬЗОВАТЬСЯ госучреждения во время отопительного сезона, который ецуны хотят сорвать для дискредитации Погорелова перед ужгородцами.
не ПРедун 2011-10-08 / 03:04:00
Шкода шо вибори не завтра,летіли б з ради Погорелов,Щедей,Фленько а Беляков доганяв би любих друзів і був би спокій ужгородцям.
Петро 2011-10-08 / 02:56:00
Нонсенс,для чого тоді вони йшли в міську раду,якщо не хочуть працювати і брати на себе відповідальність.Ганьба Погорєловим,Беляковим,Щедеям і їм подібним.За єц гордий хоча б мають свою позицію на якій стоять до кінця.
при справах 2011-10-08 / 02:51:00
Вітя Погорівший(а доречі на 7 довгих років погорів сигінь)ай Юра-аферюга,прикриваючись яйцями Щедея порішали з єцом не дружити бо они не хотят красти,хотят працювати,а то вже не по поняттях.Тому од нині в міській раді діє фракція ЗА БАБЛО!!!!!
Рахово 2011-10-08 / 00:34:00
Все таки ЕЦ це істинні патріоти краю. На прикладі Ужгорода це видно. Всі інші - це мелюзга яка дорвалася до корита і нічого не бачить!А ужгородцям аплодисменти за правильний вибір.
Тот кто все знает 2011-10-07 / 22:40:00
Реально под сегодняшним решением стоит главная вещь для Погорелова и Белякова:Дерибан котелень которые выставлены на приватизацию!!!!Но Горелый хочет все забрать себе. А клоуна Белякова кинет на съедение депутатов от ПР и скажет что так получилось. Посмотрим. Мы запасаемся попкорном а кое кто вазелином.
п.Тамара 2011-10-07 / 17:26:00
Аплодую ЕЦ. І як могли так опуститися "Батьківщина", "Удар" і другі, так звані, демократи ?
12345 2011-10-07 / 15:04:00
Нюансу:
Погорелов ні в більшості ні в меншості.Погорелов в дерибані по самі вуха!!!!!
пророк 2011-10-07 / 15:01:00
Все просто як 5 пальців!!Погорелов з Беляковим задумали громадний ДЕРИБАН майна міста!!!!!!Для цього використовують продажних БЮТовців та інших лохів.І щастя наше що є ЄЦ який цьому мішає.За це ми їх і будемо підтримувати.А органи будуть сажати нових дерибанщиків.Чекайте новин і всі все побачать.
нюанс 2011-10-07 / 14:48:00
НЮАНС, на виборах ЄЦ підримував на мера Погорєлова, зараз вони в меншості, виникає питання - мер також в меншості з ЄЦ, чи в більшості проти ЄЦ?
Ужгород 2011-10-07 / 13:59:00
розпоряджатись майном громати повинна громада!!! А представниками громади є РАДА в особі вибраних нею депутатів, а не ВИКОНКОМ а пан Беляков знову ділить всіх на наших і ваших.