Сільський голова Олександр Немець розповів, що давно назріла потреба привернути увагу широкої громадськості до історико-культурного колориту та народних промислів Худльова. Багаті історія і традиції цього села, тут є значний потенціал для розвитку різних видів туризму. З часом, безперечно, набуде популярності зелений туризм (відпочинок у приватних садибах на фоні мальовничої природи), а також сакральний (Хресна дорога на гору Бурлуг). Може розвинутися і планеризм різного роду. Є також у селі унікальні винні підвали у вулканічних туфових породах егерсько-токайського типу.
Знак при в'їзді в Худльово, безперечно, приверне увагу своєю оригінальною скульптурною композицією.
Невдовзі село прикрасять і фігури двох чоловіків у традиційних сільських костюмах на ходулях. Їх планують установити при дорозі, біля так званого Кондового мосту. Буде меморіальна дошка з короткою історичною довідкою про село. Оригінальні дверцята начебто ведуть у винний підвал. На стіні – виноградні грона і підкова на щастя.
Колись тут була заболочена місцевість. Старожили пам'ятають, як пастухи на ходулях тут пасли худобу. Тепер через канал буде споруджено мостик, вимощена доріжка вестиме до річки Віоли. Неподалік від дороги стоятиме гарна альтанка, в якій можна буде відпочити чи сховатися від дощу. Одним словом, на колишній захаращеній, зарослій чагарниками території, буде створено мальовничий куточок для відпочинку.
Автор оформлення знаку – художник Валерій Кокайко. Допомагали Берті Лангазо із Сторожниці та великодоброньські майстри. Розмальовували деталі учениці місцевої школи Василина Гангур, Тетяна Мікша, Марина Якубик і Тетяна Лендранич під керівництвом вчительки місцевої школи Марини Повхан.
За інформацією Марії Підгорної, Вісті Ужгородщини
местный 2011-07-27 / 11:45:00
красиво, НО: клумбу среди "сада камней" нужно или засеять травой, или (что еще лучше замостить мелкими камешками, типа как брукивка).
а так - первый же дождь - и перед всей этой красотой будет грязюка...