Йшлося про необхідність прийняття закону про рієлтерську діяльність, який би гарантував надання якісних послуг громадянам та унеможливив роботу "чорних маклерів". Поки ж держава, за словами пана Сергія, не дуже переймається цією проблемою, бо сама безпосередньо працює з громадянами, знімаючи податки. Вихід із ситуації — самооргінізація рієлторів.
Нині на Закарпатті поки немає відділення АСНУ, хоча діє місцева громадська організація рієлторів. Втім членство у загальнонаціональній асоціації, за словами її очільника, дає змогу ініціювати законодавчі зміни та лобіювати інтереси в уряді. Крім того, це дає змогу легше знаходити клієнтів. Таких, з допомогою колег по Асоціації, сам пан Сергій має майже 75%. Втім членство в Асоціації платне, тому дехто з присутніх цікавився можливістю вносити плату частинами упродовж року.
Нині Асоціація також активно працює над просуванням у парламенті змін до Податкового кодексу, які б передбачали диференційоване оподаткування для рієлторів-"спрощенців", яких чинне законодавство просто "давить".