У змаганні брали участь шість команд: "Сильні" "Спритні", "Сміливі" з Доробратівської ЗОШ I-III ст., "Кенгурята" Дунковицька ЗОШ I-II ст., "Юні соколята" Горбківська ЗОШ I-II ст., та "Зірка" Негрівська ЗОШ I-II ст.
"Олімпійське лелеченя" – комплексний захід, програма якого складалася з презентації команди та спортивної (комплексної естафети) і культурно-освітніх (конкурс малюнків та проведення вікторини "Знавець олімпійського спорту") завдань.
Спортивне свято було організоване за сприяння обласного відділення НОК України (голова Іван Риляк) та відділу у справах молоді та спорту Іршавської райдержадміністрації. Та чи не найбільше сил й енергії, видумки доклали директор Доробратівської ЗОШ І-ІІІст. Володимир Білинець, класні керівники та учителі фізкультури й, звичайно, самі команди, які готували свою програму разом із учителями історії, географії, української мови та малювання.
Символічним є і той факт, що перед самісіньким початком урочистого відкриття в небі над школою з'явився лелека, котрий привернув увагу всіх і, немов вітаючи учасників та присутніх на святі "Олімпійське лелеченя", зробив над спортивним майданчиком кілька "олімпійських кілець" і поринув у далечінь за обрій. Усі проводжали його оплесками й дружніми вигуками: "А де ж твої "олімпійські лелеченята?"
А потім розпочалося урочисте відкриття, підняття олімпійського прапора і, звісно, напутні слова, котрі казав Юрій Захаров – секретар обласного відділення Національного Олімпійського Комітету. Він побажав дітям вдалих стартів, яскравих перемог та натхнення, а також сподівання, що серед юних учасників "Олімпійського лелеченяти" виростуть справжні олімпійські чемпіони, як і їх колишній односельчанин.
Також до учасників та уболівальників теплі й щирі слова мовили Василь Гаджега – член облвідділення НОКУ, голова обласної асоціації спортивних журналістів, Андрій Данканич – начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Іршавської РДА, а також ветеран спортивного руху на Закарпатті Іван Пинзеник – голова районного методичного об'єднання вчителів фізичного виховання та Володимир Білинець – директор Доробратівської школи.
Директору місцевої школи Володимиру Білинцю та його батьку Андрію Юрій Захаров та Василь Гаджега вручили комплекти спортивної форми та літературу з олімпійською символікою.
Після всіх урочистостей розпочалась справжня боротьба витривалості, спритності, швидкості та командного духу.
Близько 100 учасників змагалися за перемогу. Учасники змагань активно працювали як розумово, так і фізично.
На початку змагань кожна команда провела презентацію, в якій розповіла про свій край, його спортивні досягнення, співала пісні на спортивну тематику. Тут кращими були найменшенькі – команда "Сміливі" (учні 5-го класу Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ст.), друге і третє місця компетентне журі присудило відповідно командам "Спритні" й "Сильні" (Доробратівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
На запитання вікторини на знання олімпійського руху найбільше балів набрала команда "Кенгурята" з Дунковецької восьмирічки. Друге – в юних "сміливців", а третє – в "Зірки" з Негрівської восьмирічки.
У змаганнях в естафеті кращими була дружна команда "Спритні", другими – "Сміливі", третіми – "Сильні (всі учні місцевої десятирічки).
А краще за всіх малювала на олімпійську тематику команда з села над озером – Горбок. Вона чи не єдина найбільше своїх малюнків присвятила лелекам та "олімпійським лелеченятам". Цікаві малюнки були і в команд "Сміливі" та "Спритні".
У кінцевому результаті загальнокомандні призові місця отримали: I – "Сміливі" (5 клас місцевої десятирічки), II – "Юні соколята" з Горбківської восьмирічної школи і третє – команда "Спритні" (6-А Доробратівської ЗОШ І-ІІІ ст.).
Учасники заходу не залишилися без подарунків від обласного відділення НОК України. Вони отримали міні-бібліотечки з літературою на олімпійську тематику.