Нагадаємо, що скульптура є частиною композиції для незрячих туристів. Виготовляти "вандалостійку" версію собору скульптору довелося власним коштом.
"Цього разу і цемент міцніший, і арматура важча, а на роботу в мене пішло близько місяця. Та найбільше мені шкода не часу і навіть не витрачених ресурсів. Прикро, що через неготовність певних людей сприймати візуальне мистецтво, не вдалося до кінця втілити гарну ідею. За задумом, на східцях скульптури собору мала бути клавіша, при натисканні на неї, з середини мав лунати церковний дзвін. Саме тому, попередня робота була порожньою в середині. Відновлена ж скульптура повністю залита бетоном, тож вмонтувати в неї клавішу неможливо" - розповів Михайло Колодко.
Скульптор також відзначив, що 16 травня відбудеться освячення пам'ятника Яну Непомуцькому на Кальварії. Саме цей день був визначений папою Римським для вшанування католицького Святого. Михайло Колодко повідомив, що біля пам'ятника з'являться ще кілька елементів. Зокрема - велика бетонна ваза з живими квітами та місце для свічок. Поки одна категорія ужгородців сумлінно працює над формуванням привабливого обличчя міста, друга – так само сумлінно його знищує. Тож, якщо міські чиновники не продумають ефективної охоронної стратегії, ентузіазм меценатів та митців може швидко вичерпатися.
Вікторія Рижова, Karpatnews.in.ua
До Міської ради її молодої команди і до їхніх пр-менеджерів 2011-04-27 / 17:53:00
За задумом, на східцях скульптури собору мала бути клавіша, при натисканні на неї, з середини мав лунати церковний дзвін. Саме тому, попередня робота була порожньою в середині. Відновлена ж скульптура повністю залита бетоном, тож вмонтувати в неї клавішу неможливо" - розповів Михайло Колодко.
--------
І з золотими хрестами, перламутровими вітражами, оздоблелене цінними каміннями і сусульним золотом.
Забули де живете інтузіасти.
Що твориться в центрі міста. В подворотнях шайки неформалів з різними стилями від емо до гомо, парк навпроти міської ради весь загадили, кактус зробили притоном, а туалетом стіни лялькового театру та мости, в дворах димлять бульбулятори. Тут треба порядок наводити, а потім вже туристичні ідеї втілювати. А то турист як попаде ввечері в центр міста і захоче заглянути в один з пасажів і мерег дістане від побаченого....
До Вікторії 2011-04-27 / 09:58:00
Повертаючись до благородної ідеї - долучити людей з вадами зору до сприйняття архітектурного контексту історичногї частини нашого міста , спровбуйте почути думку товариства людей , які дійсно на дотик сприймають навколишній світ.
Яку інспіруючу уяву вони отримують в контакті з цим артефактом ? Чи не зміішуються мимоволі релігійні почуття з сексуальними?
Інтервю на цю тему було б цікавим доповненням до Вашого матеріалу...
2011-04-27 / 08:57:00
Це все класно! Шана всім хто долучився. Але по стилю виконання схоже на іслам (собор без хреста то не дуже гарний знак). Треба виправити.
турист 2011-04-26 / 19:19:00
Ще не винайшли такий матеріал, який наші бидло-жителі Ужгорода не понівечать. Питання часу. якщо не розіб"ють то розмалюють.