Цей вечір став фейєрверком цікавого, смачного, веселого, корисного, дещо романтичного, незвичайного та екзотичного. Фестиваль, який занурив нас у культуру й традиції Китаю, Бразилії та Болгарії.
Розпочали свято гості з Болгарії, Десі та Дечо, які показали презентацію про їх країну, відповіли на цікаві питання глядачів та продемонстрували приготування відомого "Шопського салату", який потім скуштували автори найоригінальнішого запитання.
Гості з Китаю, дівчата Шері та Мел, показали прийоми кунг-фу, а Їлей зробив екскурсію по цікавим місцям своєї країни. Секрети традиційної чайної церемонії розкрила стажерка Китаю. Магічність цього напою ховається у самій традиції чаювання, наповненій численними легендами і переказами, яку вміло продемонструвала Лін. Вона вимагає дотримання найдрібніших деталей етикету як при приготуванні чаю, при подачі його гостеві, так і при самому чаюванні.
Жителі міста навчились писати власні імена китайськими ієрогліфами та познайомились на святі з мистецтвом орігамі, адже це один зі способів виразити свої почуття до хлопця чи дівчини: існує приказка, яку розповіла нам Лін,- "для того, щоб довести справжнє кохання, достатньо зробити 1000 паперових пташок, і не потрібно ніяких інших доказів, слів чи подарунків". Ось такі романтики
живуть в цій загадковій країні.
Країну карнавалів, футболу, свята та танців вміло представив Луїс, представник сонячної Бразилії, а також всі бажаючі отримали браслет, який за давньою легендою здійснює бажання.
"Місяць тому ми навіть не могли вимовити "Ужгород". Гостинність українського народу та спогади про Ужгород залишаться назавжди в нашому серці", - запевнила Сімоне з Китаю.