У ній взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бібен, начальник аварійно-рятувальної станції №2 Річкового аварійно-рятувального центру у м. Івано-Франківськ Іван Федорняк, перший заступник начальника головного управління МНС в Закарпатській області Володимир Бодак, начальник управління з питань майна комунальної власності ОДА Михайло Стегура та інші.
Іван Федорняк інформував присутніх про роботу структури за останній період, повідомив стосовно реорганізації комунальної водолазної служби Закарпатської області в аварійно-рятувальну водолазну станцію №2 Річкового координаційного аварійно-рятувального центру у м. Івано-Франківськ.
За його словами, протягом минулого року водолази служби здійснили 79 виїздів для проведення оперативних та профілактичних заходів, де фахівці цієї поважної служби врятували не одне людське життя. Протягом року проводились також технічно профілактичні роботи у зонах відпочинку області. А цьогоріч фахівці станції вже здійснили 17 виїздів. Зокрема, були задіяні на ліквідації наслідків паводкової ситуації, що сталася 15-18 травня.
Не оминув керівник станції і проблемні питання. Йшлося про фінансове та матеріально-технічне забезпечення. Іван Федорняк підкреслив, що наразі існує й проблема з приміщенням, адже нині рятувальники не мають постійного місця дислокації, тобто без приміщення та без умов належного використання та зберігання водолазної техніки й оснащення (до 2000 року в області функціонувала комунальна обласна водолазна служба з дислокацією по вул. Робоча, 6 , що в м. Ужгороді).
Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко запропонував ряд варіантів виходу зі складної ситуації. Найбільш оптимальним він вважає підпорядкування служби головному управлінню МНС в Закарпатській області. – Завдання обласної влади, - зберегти аварійно-рятувальну водолазну станцію на Закарпатті. Тому обласна влада докладе усіх зусиль, аби служба працювала ефективно, – наголосив Іван Бушко.