Як відомо, 9 лютого в українських ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що Блок Юлії Тимошенко і "Наша Україна" підписали спільну директиву про об’єднання фракцій у місцевих радах усіх рівнів. Відповідний документ підписали голова ради "Нашої України" Віктор Балога і лідер БЮТ Юлія Тимошенко. Однак наразі в Закарпатській облраді діє інший формат коаліції, засновниками якої є фракції "Наша Україна", "Батьківщина" (частина колишньої фракції БЮТ), регіонали та дві партії угорців Закарпаття. Не до кінця з'ясованою залишається позиція Закарпатського обкому СПУ, який заявив про свій НАМІР вийти з з коаліційних домовленостей, фігурантом яких соціалісти стали після виборів в березні 2006-го року.
Невизначеною є і ситуація на рівні міст і районів області. Зокрема в Ужгородській міськраді діє неформальна коаліція фракцй БЮТ, Партії регіонів України та фракції "Народна" (Народна партія Литвина). Навесні фракція БЮТ у міськраді обласного центру Закарпаття відмовилася підписати запропонований "Нашою Україною", "Порою" і соціалістами проект угоди про створення в Ужгородській міськраді п'ятого скликання демократичної коаліції.
В попередньому опитуванні, яке мало на меті зясувати ставлення наших читачів до факту підтримки Блоком Юлії Тимошенко в парламенті "донецької" редакції Закону про Кабмін, взяло участь 119 чоловік. З них 83.19% вважають таке голосування зрадою ідеалів Майдану, 8.4% схиляються до іронічної версії, що це - "синдром післяноворічного похмілля", 6.72% назвали це голосування "кроком в напрямку розвитку демократії в Україні" і 1.68% відсотка учасників голосування не змогли визначитися зі своєю оцінкою даного факту.
Наголошуємо на тому, що опитування, які проводить "Закарпаття online", не є репрезентативними, і відображають думку виключно тих, хто повважав для себе за можливе взяти участь в голосуванні.
16 лютого 2007р.
Теги: