Саме на цей день, 7 травня 2010 р.,було скликано сесію депутатів Закарпатської обласної ради, до якої неодноразово зверталась закарпатська "Свобода" з вимогами розглянути низку питань по українофобській політиці "обраного" Президента та уряду України. Та на жаль жодне звернення не було розглянуте на сесії, не дивлячись на те, що більшість в Закарпатській облраді представлена депутатами "Нашої України" та БЮТу.
У пікетуванні також взяли участь представники УНП, НРУ, УНА-УНСО, КУН та "Просвіта". По завершенні акції всі присутні організації підписались під петицією, в якій зокрема були зазначені такі вимоги:
- засудити антиукраїнські зрадницькі дії Президента та уряду України;
- прийняти рішення про звернення до ВРУ з вимогами звільнити міністрів українофобів;
- у разі неспроможності Закарпатською ОДА прийняти важливі для України рішення – ініціювати саморозпуск.
Цю петицію було передано до Закарпатської облради. У випадку невиконання вищевказаних вимог закарпатська "Свобода" ініціюватиме створення Закарпатського Обласного Комітету Порятунку Нації і Держави.
Українець 2010-05-07 / 21:52:00
Заявку до Ужгородської міськради на проведення пікету від імені націоналістичних сил подала УНП.
Але смішно виходить. Свободівців у області - сотня, членів УНП - стільки ж, додайте сюди такуж кількість представників від КУНу, а хтось бачив на мітингах їх керівників Ференца, Габора,Куцина, сидять у окопах і посилають на акції молодь. Зате звіти строчать на Київ справно про свою роль в організації акцій.
Хай ті кому за 30 створять собі партію "Керівників у окопах", а молодь керує реальними процесами.
Небайдужа 2010-05-07 / 21:32:00
Та скільки ж можна сваритись кого було більше?! Чи може комусь не дають спокою чужі досягнення? Наскільки мені відомо, то ініціатива була дійсно від "Свободи", а те що активну участь брали і інші організації це ж чудово (у вас же спільні цілі та ідеї...)
Юра 2010-05-07 / 20:25:00
Трохи некоректна назва статті. Мітинг проводили на рівних УНП, Свобода, КУН, УНА-УНСО, Просвіта, НРУ та громадські діячі.
UA 2010-05-07 / 19:55:00
Свободівці молодці, єдина сила, яка завжди робить супротив існуючій "українській владі". Хлопці реально діютьт, а не лише прапорами махають.
Українець 2010-05-07 / 19:46:00
Скільки було прапорів Свободи добре видно у фоторепортажі на мукачево.нет. В основному прапори УНП та червоно-чорні під якими прийшли КУН і УНА-УНСО
RUSYN 2010-05-07 / 19:33:00
TO majzhe toti buly sho i na Slovynsjkuj hranyci z kufrom,,DMB, 2017
Vydno zhe tam buly duzhe holodni, nazad pryjsly do varosha sabantuj robyty. Prezydenta i joho vladu pudtrymuju. Ledydu tak samo...
Lipshe by toti piketcthyky jsly shancy cthystyty do DNJA POBEDY.
Ельза 2010-05-07 / 19:05:00
Аж в очах темно від кількості пікетуючих,та й то за канадські долляри!Ха!Ха!Собака лає-караван іде!А з такими гетьманами як Федака,Ясінський-жидо-русинами гори перевернути мож!!!
сорри 2010-05-07 / 15:49:00
Ага, гетьмани, ви ще пересваріться, хто з вас більший гетьман. Он "русини" вже радіють, А як "реґіонали" від вашої гризні закайфують - передати важко... :(
Русин 2010-05-07 / 15:39:00
Свобода більшу кількість збирала без ПАТРІОТИЧНИХ СИЛ КРАЮ, зокрема пікети проти Табачника, проти гімну, проти реадмісії, і т. д.
Свідомий 2010-05-07 / 15:34:00
Якщо я непомиляюсь то всього було близько 40 чоловік, дійсно було 4 прапори "Свободи", а свободівців було 9 активістів. Свобода навідміну від деяких організацій немає звичку тримати по 2 прапори у одних руках. Тим паче порібно було комусь тримати плакати....
Українець 2010-05-07 / 14:10:00
На пікетуванні було біля 50 чоловік. З них 4 хлопчини свободівця. Решта від інших організацій. Некоректна назва статті.
I 2010-05-07 / 12:35:00
"У пікетуванні також взяли участь представники УНП, НРУ, УНА-УНСО, КУН та "Просвіта"
Как видно, каждая организация послала по 1-1 представителей. :))
знаючий 2010-05-07 / 12:17:00
От що значить, коли люди просто передруковують прес-релізи, і зовсім не вчитуються в суть повідомлення. Невже можна скликати сесію Закарпатської ОДА? Чи може ОДА, тобто обласна державна адміністраці складається з депутатів? Люди, та майте клепку, то орган виконавчої влади.... куди дивляться редактори?? я не кажу вже про прес-секретаря, який писав цю заяву.
Хоча прес-релізи не правляться, ми взяли на себе таку відповідальність і виправили очевидні помилки, на яких ви наголосили. Дякуємо за небайдужість. Адмін