Адже, як підкреслив голова облради Михайло Кічковський, підписавши відповідне розпорядження, це - ще одна нагода об’єднати зусилля депутатів, органів місцевого самоврядування, структур виконавчої влади, громадськості в збереженні та примноженні зелених насаджень, приведення до належного естетичного вигляду адміністративних будинків рад та прилеглих територій, – розповідає директор Ужгородської швейної фабрики, голова комісії з питань регламенту, депутатської етики та адміністративно-територіального устрою Мирослава Каламуняк.
І на робочих місцях, і на основній території підприємства, і на прилеглій, де в усі часи око милували впорядковані клумби з квітами, охайно доглянуті місця відпочинку, пострижені дерева – і цього разу всюди кипіла робота. Вийшли на толоку і управлінці , і прості робочі. Щоб рідна фабрика виглядала ще кращою, ще охайнішою. Як і личить у жіночому колективі.
Відтак управлінці з таким же ж запалом взялися наводити порядок на Київській набережній, розчищаючи прилеглий берег ріки Уж від Борщівника, та облагороджувати частину вул. Климпуша, що в обласному центрі. Тут вони хотіли б залишити для молодого покоління зелену алею, оскільки цей мікрорайон обживається.
Олег С. 2010-04-23 / 15:33:00
Як на мене, це чисто радянська показуха. Замість того, аби налагодити нормальну роботу комунальних служб, управлінці раз-два на рік зганають людей на суботники і самі у всіх ЗМІ позують із граблями та лопатами.
Яскравий елемент цього маразму - фарбування вапном дерев (давно відомо, що це не лише не рятує дерево від шкідників, але й заважає корі дихати) та бордюрів (вода ж змиє вапно з каміння). Зате - дешево та всім видно: Порядок