Невже, як у тому анекдоті: «Якщо в крані нема води, значить, випили жиди?». Що ж сталося? «Води в кранах городян, - розповів кореспондентові "Вістей Ужгородщини" заступник Чопського міського голови Володимир Хижняк, — не було з 6 січня з (14.00) до 8 січня (17.00). Можна уявити собі, який у місті був переполох. Люди готуються гідно зустріти свята, а в крані нема води!».
Річ у тім, що на водогоні насосно-фільтрувальної станції Ужгородської дистанції водопостачання, зі слів Володимира Хижняка, стався прорив діаметром 300 мм. Згідно нормативів, цей прорив працівники вищезгаданої організації повинні були ліквідувати протягом восьми годин. Та цього зроблено не було, позаяк їх в той час не було на робочому місці. І воду в місті подали тільки 8 січня.
Та проблеми з водопостачанням у Чопі — на цьому не завершились. Буквально 19 січня з кранів городян раптом потек: ла ...кава. Спочатку люди подумали, що з нагоди свят хтось із олігархів розщедрився на каву. Через кілька годин із кранів потекло... пиво! Причому, як і належить, -із пінкою! Тільки на смак смердюче-смердюче! Та, як пізніше з'ясувала оперативна комісія, створена при міськраді, машиністи насосно-фільтрувальної станції просто знехтували одну з техумов - так званого визначення прозорості води. І такі викрутаси з водою продовжувалося дві з половиною доби.
Якість питної води в Чопі турбує не тільки городян. Згідно з обласною програмою «Питна вода», розповідає Чопський міський голова Галина Цар, облдержадміністрація погодилась допомогти цьому прикордонному місту пробурити три артезіанські свердловини, виділивши для цього з обласного бюджету необхідні кошти. А поки що якість води, яка останнім часом покращилась, контролюють відповідальні працівники міськради.
Дьордь КАДАР
11 лютого 2007р.
Теги: