Проблеми, з якими жителі області зверталися до Олега Гаваші, мали, здебільшого, соціально-економічний характер. Так, пані Олена, мати-героїня із села Вільхівці Тячівського району, на прийом приходить не вперше. Через зсувні процеси є загроза пошкодження оселі, в якій проживає велика родина – 12 дітей. Два роки тому комісією було встановлено, що будинок через просідання ґрунту під фундаментом, не підлягає реконструкції. Керівник краю відзначив, що переселити родину в безпечне місце однозначно необхідно. Основна ж проблема – відсутність фінансів, адже взяти на себе всі витрати, пов'язані з відселенням, обласний бюджет просто не в змозі. Існує відповідна державна програма, проте через відсутність державного фінансування кілька років поспіль вона майже не виконується. На сьогодні на території області у зсувонебезпечних зонах знаходяться 1458 будинків, з них 225 сімей потребують відселення, 1233 будинки знаходяться під спостереженням згідно з рекомендаціями спеціалістів Закарпатської геологорозвідувальної експедиції. На відселення 225 сімей необхідно орієнтовно 60 млн. гривень.
Пані Верона скаржилася на зволікання з реєстрацією спадкового майна. Після смерті батьків в неї залишилася земельна ділянка в одному з сіл Ужгородського району. Ще до оформлення відповідних документів на право власності, сільською радою було передано земельну ділянку двом жителям цього села. Відтак прокуратурою рішення було опротестовано. Як стверджує пані Верона, сільський голова і досі ніяк не реагує на приписи, зволікаючи з оформленням майна. Керівник краю звернувся до прокурора області з проханням повторно розглянути питання. До речі, зі скаргами на незаконність дій чи бездіяльність сільських голів до голови облдержадміністрації звертаються практично під час кожного прийому. Втім, впливу на представників органів місцевого самоврядування практично нема, оскільки їх обирає громада.
Значна частина звернень стосувалась надання допомоги на лікування, операції. Питання вирішуватимуть по кожному конкретному випадку.
Олег Гаваші всіх уважно вислухав, доручив розібратися і допомогти. Звичайно, деякі питання не вирішуються за кілька днів, на їх розгляд і вирішення, у зв'язку з об'єктивними причинами, знадобиться більше часу.