"Карпатський Єврорегіон" охоплює прикордонні території України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії, більшість з яких стали учасниками проекту. Важливо те, що проект отримав підтримку з боку провідних та відомих організацій Європейського Союзу, а саме: Асоціація прикордонних європейських регіонів AEBR/AGEG та Єврорегіо ( Німеччина) а також CDA-CDU EUREGIO VERBAND ( Нідерланди).
З метою подання та реалізації проекту створений потужний консорціум європейських організацій та органів самоврядування, зацікавлених у розвитку Карпатського регіону:
• Асоціація прикордонних європейських регіонів AEBR/AGEG, Німеччина
• Euroregio, Німеччина
• CDA-CDU EUREGIO VERBAND, Нідерланди
• Sviluppo Marche SpA, Італія
• Institute for Advanced Studies Carinthia, Австрія
• Regional Development Association for the Carpathian Euroregion, Угорщина
• Обласна рада повіту Марамуреш, Румунія
• CARPATHIAN EUROREGION SLOVAKIA, Словаччина
• Агенція регіонального розвитку "ПОЛОНИНИ" , Словаччина
• Закарпатська обласна рада, Закарпаття
• Міжнародна Асоціація Інституцій регіонального розвитку "МАІРР", Закарпаття
Проект розроблений експертами Міжнародної асоціації "МАІРР" та Закарпатським відділенням Постійного Представництва України в "Карпатському Єврорегіоні" та поданий 21 грудня 2009 року на конкурс транснаціональної Програми "Південно-Східна Європа", яка надає можливості для участі Закарпатській області, Чернівецькій області та Івано-Франківській області "Карпатського Єврорегіону".
Враховуючи умови конкурсу, консорціумом прийнято рішення про подання проектної заявки словацькою стороною, Агенцією "Полонини", засновником Міжнародної Асоціації "МАІРР".
Мета проекту: Підвищення ефективності та передбачуваності розвитку "Карпатського Євро регіону" через запровадження спільного інноваційного інструменту для обміну інформацією, забезпечення on-line переговорів на рівні експертних груп, громадських організацій, органів влади та самоврядування прикордонних регіонів. В рамках проекту передбачено розробка рекомендацій провідними європейськими експертами задля підвищення ефективності комунікації та прийняття рішень в рамках "Карпатського Єврорегіону", крім того, передбачені комплексні навчання для представників "Карпатського Єврорегіону".
Перспективи: У зв’язку із функціонуванням різних фінансових інструментів та програм на території Карпатського регіону, міжнародною проектною групою пропонується подання "дзеркального проекту" до Програми "Центральна Європа" з метою залучення регіонів "Карпатського Єврорегіону", які не включені у поданий проект Південно-Східної програми, так як є учасниками Програми "Центральна Європа"
Наталя Носа, керівник Закарпатського відділення Постійного Представництва України в "Карпатському Єврорегіоні", Україна
Святослав Густяк, Генеральний секретар Міжнародної Асоціації інституцій регіонального розвитку "МАІРР", Словаччина