За довгі віки тячівцям довелося пережити й перебороти 42 повеневі паводки, зафіксовані в історичних документах. Тепер місто від бурхливих ти-сянських вод надійно захищає 3-кілометрова 10-метрової висоти дамба. Місто славиться талановитими виноробами, мебльовиками-промисловцями, садоводами, майстрами народної творчості. Гордістю городян є чемпіонка Європи з тенісу Габрієла Белені, заслужений педагог України Ганна Пазуханич, чемпіон України з боротьби Руслан Ісрафілов, правозахисник В'ячеслав Бігун, відома доярка, Герой соцпраці Марія Алечко, яка пішла з життя кілька років тому.
Надто покрасивішав Тячів упродовж останніх двох років: вулиці освітлюються, парки, сквери, площі охайні, впорядковані, чисті. Про це надто дбає міська влада на чолі з головою Іваном Ковачем - дбайливим "народним ґаздою", як його шанобливо величають тячівці.
Тому як городянам, так гостям і делегаціям було про що поспілкуватися в день 680-ліття Тячева: на площі Поштовій в амфітеатрі знаних містян удостоювали почесних звань і нагород, а художні самодіяльні колективи дарували їм за багаторічний нелегкий труд чарівні мелодії, запальні веселі танці. Глядачі мали можливість насолоджуватися виступами буковинського пісенного дуету "Писанка", угорських хорових і танцювальних колективів, російського естрадного'співака Дмитра Малікова...
Відтепер Тячів має свою священну коругву й герб, який зберігається в мерії, а постановою Кабміну місто над Тисою включено в ряд історичних пам'яток України. Наостанок відбувся "Сюреті-бал", на, котрому від душі веселилися всі -від малого до великого, смакували ґомбовцями, дерунами, шашликами, піцою із солодким перцем, захоплено спостерігали за фестивалем феєрверків львівських, чернівецьких та ужгородських майстрів-піротехніків.