Організатори турніру зізнаються: шукали грайливу ідею. Тепер сперечаються, хто вправніший у футболі – Оленьово чи Раковець, Вовкове чи Лисичово. І додають: у творах класиків звірям спільна справа ніколи не вдавалася. У футболі – зігралися.
Павло Чучка, організатор Міжнародного дитячого турніру з міні-футболу: "І глібовських героїв пригадуєш, і лафонтенівських, і російських пригадуєш, інших не знаю, напевно теж є і в турків, коли звірі збираються до купи якусь річ робити. Наприклад, віз тягти Лебідь, Щука і Рак, або квартет грати – у них ніколи нічого не виходило. А от ми зібрали звірів футбол грати – і вийшло. Вийшло тому, що це молодь"
У кожній команді – шестеро гравців. Наймолодшому футболісту 8 років, найстаршому – 15. Одна гра триває 20 хвилин. Діти, жартують, що на час турніру забули про імена і називають одне одного назвами тварин. Малі баранчики переграли голубів, жаби з волами зіграли в нічию, а вужі загнали шість м’ячів у ворота ведмедів. Команда з села Медведівці – наймолодша. Після уроків хлопчиків тренує вчителька біології на шкільному стадіоні.
Юрій Левкулич, футболіст команди села Медведівці: "З цими хлопцями було тяжко грати, з ужгородськими. Але я встиг одного гола забити"
Наталія Булеца, тренар команди села Медведівці: "Коли діти мають в очах таку надію і такий ентузіазм в душах, я думаю, будь-які перепони і навіть 5 голів, чи 6, не будуть заважати розвиватися дитячому футболу. Навіть якщо немає тренерів чи спеціального поля"
Переможця змагань визначать завтра ввечері. Він отримає оригінальний подарунок – вирізьблених з дерева двох баранів, що тримають між рогами м’яч. Футбольний турнір пропагує активний відпочинок, транскордонну співпрацю та чемпіонат Євро-2012. Організатори обіцяють наступного року скликати на змагання футбольні команди школярів і з сіл, назви яких походять від назв рослин.