Ще задовго до його початку над стадіоном звучала музика, закликаючи гостей. їх не бракувало. Вражала велика кількість молоді та дітей, що безперечно свідчить про розвиток села, його майбутнє.
І сільський голова, і його команда мають чим похвалитися. Завершено газифікацію радіоцентру, зроблено капітальні ремонти житлових будинків військового містечка. Упорядковано вулицю Гагаріна у Коритнянах, Миру та Весни - у Кінчеші. Лише на ремонт цих доріг витрачено понад 50 тисяч гривень. Освітлено 2 вулиці: Садову - у Коритнянах та Сонячну - в Кінчеші. Нині у цих двох селах ремонтуються клуби. Бюджет сільради складає 1 мільйон 130 тисяч гривень. За 7 місяців його дохідна частина виконана на 103 відсотки. Але, звичайно, за словами сільського голови, найголовніше - це люди. Гордяться коритнянці науковцем Іваном Чучкою, заслуженим лікарем України Іваном Калабігою, музикантом високого класу Тетяною Іллар та багатьма іншими, які високо несуть честь рідного села.
Звідки ж така назва у цього населеного пункту? Є багато версій. Про них розповіла на святі заступник директора місцевої школи Катерина Горбунова. В одних історичних документах йдеться про те, що тут виготовляли висококласні корита, які слугували європейцям за ванни та човни, в інших - що в цій місцевості водилися їстівні черепахи-коритниці, яких купували по всій Європі. Нині Коритнянам виповнилося 694 роки. І якщо у 1315 році в селі налічувалося 5 дворів, то нині тут 460 будинків і проживає 1550 осіб. 15 вулиць - одна від другої гарніша, 9 магазинів різної форми власності. Про все це йшлося на святі.
Село - спортивне. Чого тільки варта волейбольна дівоча команда, яка відома на всю Україну! І на святі волейболістки теж показали свою майстерність, дали справжній майстер-клас усім, хто хотів з ними зіграти. У затишному куточку під деревами змагалися шахісти, тенісисти: Показали свою майстерність і футболісти 5 команд: двох коритнянських, з Кінчеша, Баранинців і ПП „Влад". Перше місце дісталося Баранинцям, друге - Кінчешу.
Прекрасно виступили на святі вихованці та викладачі місцевої дитячої школи мистецтв. Довго не відпускали зі сцени хореографічну групу, співачок Андріяну Іллар, Камілу Товт і Тетяну Вайду. Родзинкою на святі були виступи найменших мешканців села. Вихованці місцевого дитячого садка під керівництвом музичного керівника Світлани Пергач так гарно співали й декламували, що їм аплодували найбільше. Чимало оплесків дісталося гостям із Часлівців. Танцювальні колективи - і молодший, і старший - просто зачарували своєю майстерністю присутніх. І угорський, і циганський, і канкан - ці танці були настільки запальними, що байдужими нікого не залишили. Винагородою були бурхливі оплески.
Іван Цебер, Микола Булак та. Сергій Пейк варили бограч, підприємці торгували солодощами та безалкогольними напоями. Підприємець з Кам'яниці Сергій Максимович признався, що любить робити виїзну торгівлю в цьому селі, бо тут гарно проходять свята. Були організовані й дитячі атракціони. Малята могли покататися на поні. А пізно ввечері в небі над стадіоном тисячами різнокольорових зірок розлетівся фейерверк, чаруючи своїм різномаїттям узорів.
Довго не спали Коритняни цієї літньої ночі: і молодих, і старших вабили на стадіон звуки дискотеки: веселилася, танцювала молодь. Свято ж бо!