"Щоб дати оцінку виборам Тернопільської обласної ради, потрібно обов’язково пригадати, з чого все починалося. Облрада півтора року не працювала, не ухвалювала жодних рішень. Таке взагалі не повинно бути, бо тоді не працює ціла область. Ініціатором нових виборів був губернатор Тернопільської області Юрій Чижмарь, а депутати від БЮТ, яких у раді було 34 %, повністю цю пропозицію підтримали. Верховна Рада пішла назустріч, і було схвалено постанову про розпуск облради. Але потім не так сталося, як гадалося – і б’ютівці зрозуміли, що ці вибори для них становлять небезпеку", – каже Михайло Михайлович.
На думку заступника голови облради, початком кінця Блоку Тимошенко стали позачергові вибори мера Києва, які завдали першого удару по дутій імперії Прем’єр-міністра. Тому повторення Тимошенко не хотіла: "Побачивши, що програють вибори на Тернопільщині, вони разом із Партією регіонів вирішили просто скасувати їх, хоча кошти вже були витрачені. Б’ютівці, що було сил, намагалися завадити проведенню цих виборів".
"Я якось зустрічався з колишнім головою Тернопільської обласної ради Михайлом Миколенком і питав, навіщо їм ці вибори. Він відповів, що таким чином позбудуться політичного непотребу. На це я сказав: "Пане Михайле, а може політичним непотребом виявиться БЮТ?" Так і трапилося, – продовжує Михайло Мартин. – Результати виборів, у яких на "призових місцях" опинилися "Свобода", "Єдиний Центр" та "Партія регіонів", свідчать про те, що Тимошенко стрімко втрачає свій авторитет у регіонах, де колись мала найбільшу підтримку. Згадайте: 2006 року Тернопільська область дала БЮТу 54 % у Верховну Раду, 38 % – до обласної. Це був найкращий результат блоку в цілій Україні".
Михайло Михайлович переконаний, що нині БЮТ чітко повторює шлях СДПУ(о). "19 вересня 1999 року була офіційно зареєстрована партія "Батьківщина", тобто цього року їй виповнюється 10 років. 10 років працювала й СДПУ(о), яка уявила себе партією влади, але всі знають, як закінчила. До цього йде і Блок Тимошенко. Ця картонна партійна піраміда впаде, тому що вона базується суто на пропагандистських методах, наслідує геббельсівський принцип: "чим більше брехні, тим легше в неї повірять". І другий принцип їхньої роботи: обіцянка-цяцянка, а дурневі радість. Подивіться, скільки телепередач з участю Юлії Тимошенко та її вірних депутатів. Направо й наліво роздаються обіцянки, які не виконуються. Думаю, це не останній провал блоку", – прогнозує політик. – Цей політпроект базується лише на харизмі лідера. Наприклад, у нашій області б’ютівці взагалі не працюють – їм це не потрібно, бо завжди можна сховатися за рейтингом Тимошенко, котрий, щоправда, тане на очах".
Прокоментував Михайло Мартин також друге місце Єдиного Центру. "Думаю, в цьому успіху важливу роль відіграв авторитет губернатора області Юрія Чижмаря, – каже Михайло Михайлович. – Але, звісно, Єдиний Центр набрав 14 % не лише завдяки персоні керівника ОДА, але й роботі партійної організації й тому, що партія фактично задіяла на виборах механізм відкритих списків. Люди бачили, за кого голосують".
ember 2009-03-23 / 19:43:00
istorik
Misa teperj v ETS. Khoroshij komsomol vsegda znaet, zvidky viter duje:)
ember 2009-03-23 / 19:43:00
Vubachajhusj: komosomolETS!
ember 2009-03-23 / 19:41:00
А чого ж ти зараз по іншому заспівав, тому що тебе звідти вигнали, чи тому, що Балога дав більшу зарплату?
:)
Історик 2009-03-22 / 13:19:00
Міша, я щось не зрозумів, це ти розказуєш про ту політичну силу, про яку ти 7 років казав закарпатцям що вона найкраща і де отримував зарплату??? А чого ж ти зараз по іншому заспівав, тому що тебе звідти вигнали, чи тому, що Балога дав більшу зарплату?