Сергій Ратушняк, коментуючи для ZAXID.NET ситуацію, зазначив: "Так, мені відомо, що керівник міліції однієї із західноукраїнських областей готує відкриття проти мене кримінальної справи. Невідомий мені чоловік написав нібито явку з повинною щодо замовленого мною у нього замаху на життя судді Ціцака. Також мені відомо, що ця людина після того, як оббрехала мене, наклала на себе руки і повісилися в камері. Таким чином, прокуратура отримала можливість звинуватити мене у скоєнні тяжкого злочину. Я вимагаю терміново, якщо це можливо, перевірити обставини смерті цієї невідомої мені особи. А також притягнути до відповідальності тих, хто такими брудними методами пробує відсторонити мене від роботи".
X 2009-03-10 / 00:14:00
"сорри 09.03.2009 14:27
То ображені ратиці повилазили..." Тоб исе из-зо Львова видко?
гість 1 2009-03-09 / 18:32:00
аби щось змінилось, то кричіть не рату за грати, а УСІХ, хто при владі - ЗА ГРАТИ.
Фокс 2009-03-09 / 14:36:00
Рату - за грати!!!
сорри 2009-03-09 / 14:27:00
То ображені ратиці повилазили... :)
Саша 2009-03-09 / 13:40:00
В мене таке враження, що крім виділення кольору якоюсь фарбою тут ні в кого більше ніяких питань не виникає ...
Адмін 2009-03-08 / 23:17:00
Наприклад?..
гість 2009-03-08 / 23:07:00
адмін, ви дійсно виділяєте червоним лише ті новини, що пов"язані з міською радою.
Адмін 2009-03-08 / 22:30:00
Повна дурниця. Можливість виділення заголовків кольором була запроваджена на нашому ресурсі нещодавно, і відтоді жодного разу в такий спосіб не акцентувалися матеріали, пов'язані з діяльністю Ужгородської міськради. Насамперед тому, що з міською владою Ужгорода все зрозуміло і чогось нового, сенсаційного від неї очікувати важко.
До того ж, дана інформація не має жодного відношення до міської ради і стосується виключно міського голови Ужгорода. Виділення її заголовку червоним у стрічці новин зумовив надзвичайний характер її змісту. Не більше.
сашка 2009-03-08 / 15:57:00
мені так подобається - всі новини, які пов’язані з міською радою, на цьому сайті виділяють яскраво червоним кольором. можна подумати, що саме це викликає найбільший резонанс, а не придурошні русини зі своєю автономією.
Nola 2009-03-08 / 10:54:00
Конечно, а что еще господин Ратушняк может сказать: "Да, я причастен, я повесил и убил, арестуйте меня!"? Т.к. этот гражданин огромного рода деятельности, то разбираться придется долго-долго.Интересно, выдержит наша милиция, не остановится ли следствие и свершится ли правосудие?
Вольф 2009-03-07 / 18:54:00
Заодно перевірити причасність до заказного вбивства бізнесмена Грузіна в Ужгороді.