"Вони або переймали нову для себе практику щодо державної програми протидії работоргівлі, або ділилися власним досвідом», - каже спеціаліст Хмельницького Червоного Хреста, який в основному займається просвітницькою діяльністю в області Ірина Оленюк.
Учасники семінару, зокрема, погодились, що шлях поліпшення ситуації з работоргівлею у Хмельницькій області (і не тільки!) - шлях взаємодії обласної організації Червоного Хреста, управління у справах сім’ї та молоді, управління внутрішніх справ ОДА, управління освіти і науки, управління соціального захисту населення, Хмельницького відділу міграційної служби та неурядової організації «Благодійний фонд «Карітас». Останній надає безкоштовну реінтеграційну допомогу: виділення грантів, надання матеріальної допомоги, перекваліфікація осіб, які постраждали внаслідок работоргівлі.
У грудні до Міжнародного дня боротьби з рабством Червоний Хрест України планує спільно з новим партерами – відділом міграційної служби та іншими урядовими організаціями провести ряд заходів: виставки, акції, роздача інформаційних буклетів та брошур.
RIA.ua
08 листопада 2006р.
Теги: