Жодного жителя із сіл, що входять до Галоцької сільради на прийомі не було. Й справа не втім, що проблем немає, чи люди не знали. Напевно, все залежить від того, яким чином вирішуються проблемні питання на місцях. Адже, як показує досвід минулорічних прийомів, більшість проблем, з якими приходили на прийом до районного керівництва жителі Ужгородщини, принаймні більша їх кількість, має вирішуватися саме на місцях.
Як розповів Анатолію Салаю Галоцький сільський голова Шандор Молнар, криза вже докотилася й до села. Цьогорічне фінансування апарату у 32 відсотки в жодне порівняння з хоча б минулорічними показниками в більш ніж 50%, не вписується. Звичайно, сподівання на те, що керівництво району не залишить сільраду віч-на-віч із проблемами обнадіюють, але всі свідомі того, що район таки не дійна корова, й варто заробляти самим. Але, за словами Шандора Іштвановича, як заробити в умовах, якщо на території сільради мінімум підприємців, а інвестор - в очікуванні кращих часів?
И усе ж таки голова села разом із депутатами робить таки багато. Заплановане будівництво соціального центру в Палло, до речі, для виготовлення проектно-кошторисної документації останнього цьогоріч гроші, у сумі 34 тисяч, виділили з райбюджету, вже незабаром можливо й розпочнеться. Тут заплановано розмістити бібліотеку, ФАП, клуб, кабінет для прийому громадян. І знову ж таки й тут не все слава Богу. Чого лишень вартує скласти дефектний акт старої будівлі клубу, знайти підрядників та розібрати все це, аби в подальшому не виникало жодних проблем із контролюючими органами?!
Проблем вистачило б не на одну сільраду, як, до речі, в цілому по Україні. Але не варто зневірятися у власних силах, адже зневіреним ніколи й нічого не вдалося ще досягти.