Свого часу приміщення на вул. Фединця, де знаходилося управління освіти Ужгородської міської ради, перестало ним бути. Тобто, будова та прилегла до неї територія залишилися, а саме управління перенесли до приміщень художнього музею. Так у центрі Ужгорода, на багатостраждальній вул. Фединця, з якою нинішня міська влада не може дати раду вже понад два роки, залишилася шикарна будівля із землею, які зараз на вторинному ринку коштують сотні тисяч доларів.
Ужгородська влада «перенесла» освітян, а собі «у спадок» залишила чималий клаптик землі разом із будинком, на яких вочевидь чекає така сама доля, як і на історичну «Аптеку №1», «Молочарню», численні забудовані останнім часом дитячі майданчики й зелені зони, та багато інших об'єктів власності громади міста в Ужгороді, зокрема, колишню санепідемстанцію на Київській набережній, 4-ту школу, дитячу залізницю та інші будівлі та землі, майбутнє яких донині достеменно невідоме. Подейкують, що і на міжнародний аеропорт «Ужгород» очікує така сама сумна доля жорсткого дерибану землі...
Найсвіжіший приклад — колишній міськ-військкомат на пл.Ш.Петефі — вул.Новака. Там знаходився старовинний двоповерховий (зараз — триповерховий дім із центральним виходом на площу) та більш сучасний будинок — колись 2-е відділення військкомату. Від військовиків при С.Ратушняку приміщення із землею забрали та передали їх управлінню соціального захисту Ужгородської міськради.
Мало того, це управління, згідно із загальнодержавною програмою з удосконалення системи соціальних допомог України, від Світового банку на реконструкцію першого поверху отримало більше 370 тисяч гривень на ремонт та облаштування своїх кімнат для достойного прийому відвідувачів. До того ж міська рада на це ж додатково виділила 400 тисяч... (Не виключено, що ці виділені банком та міськбюджетом кошти в результаті підуть «на благо» того ж самого підприємця, котрий, за словами працівників управління соцза-хисту, облаштовує готель і ресторан. Поки що це на рівні слухів, але, як кажуть, поживемо — побачимо). Ремонтні роботи у колишньому військкоматі, на думку ба-
гатьох, ведуться дуже помпезно. Останній поверх, як це можна всім побачити, виглядає надто сучасно, а реставрація перших двох теж не пасе задніх.
Як стало відомо, ремонтні роботи в основному старовинному корпусі веде один приватний підприємець, котрому згодом належатимуть. .. готель із рестораном, які насправді там саме зараз будуються. Майбутнє «совкового» приміщення 2-го відділення колишнього міськвійськкомату поки що невідоме, але в управлінні соцзахисту із великою ймовірністю стверджують, що вже скоро їх переведуть на «БАМ», неподалік сан-епідеміологів, котрих, нагадаємо, десь із рік тому переселили з престижного місця біля драмтеатру. Але якщо це переселення для сане-підеміологів було не таким страшним, то для відвідувачів Ужгородського управління соціального захисту, яке щодня приймає сотні людей (із яких 80% — похилого віку), це буде справжнім лихом, оскільки дістатися окраїнної вул. Грибоєдова їм доведеться не просто.