Нині ж Олег Олодарович більше переймається господарськими справами. Розповів, що спостерігається позитивна динаміка у надходженні інвестицій, а у переліку підприємств, які виставлять на приватизацію наступного року, є 9 закарпатських. У тому числі вже час визначитися щодо Солотвинського солерудника – якщо це державний стратегічний об’єкт, то держава має його фінансувати, якщо ж не хоче – треба виставляти на приватизацію. Так само треба визначитись із закарпатськими оздоровницями, на які, сказав О.Гаваші, профспілки не мають права власності.
Губернатор запевнив, що практично всі об’єкти області готові до опалювального сезону, але зараз його призупинили через потепління. Підписані й усі угоди про постачання газу, та не затверджені ліміти. Умовою для постачання газу на новостворене КП «Ужтепло» в обласному центрі є передоплата. Втім її міська влада може просити, але не вимагати від городян.
Висловився голова ОДА й проти будівництва приміщення Нацбанку на площі Народній і на особистій зустрічі з головою НБУ Михайлом Стельмахом запропонував йому територію стоянки позаду будинку облдержадміністрації. А щодо звільнення голови ДПА у Закарпатській області Тетяни Шаповалової, О.Гаваші сказав, що він «не в курсі». Нічого на час, коли верстався номер, не знали і в приймальні обласної податкової.
Лариса ПОДОЛЯК, "Старий Замок "Паланок"
25 жовтня 2006р.
Теги: