Як зазначалося під час зустрічі, наразі в області діє один обласний, 4 міські та 13 районних волонтерських центрів. Загалом тут працює більше 2500 добровольців та 773 організаторів. Ветеранські організації тісно співпрацюють місцевими структурами органів соціального захисту населення та з товариством Червоного Хреста. Саме координація дій цих трьох організацій покликана охопити якомога більшу кількість одиноких та малозабезпечених осіб і уникнути непорозумінь при розподілі допомоги.
Михайло Попович привітав присутніх зі святом і висловив подяку за нелегку і самовіддану працю добровольців, підкресливши, що увага та турбота, яку приділяють одиноким людям волонтери, інколи є важливішою за матеріальну підтримку.
Також виступаючі наголошували, що в умовах економічної кризи наступає той час, коли робота волонтерів є як ніколи важливою для соціально незахищених верств населення.
Кращим добровольцям ветеранських організацій було вручено грамоти та подяки від облдержадміністрації і обласної ради. А на завершення було підбито підсумки обласного конкурсу серед волонтерів та волонтерів організаторів. Так, перше місце серед волонтерів цього року посіла Марія Чепа з села Ільниця, Іршавського району, а серед волонтерів організаторів – Василь Горват, мешканець села Залужжя, Мукачівського району.