Наразі там утримується 70 іноземців. На завершальному етапі переговори з посольствами, міграційною службою та МВС щодо видворення чи передачі незаконних мігрантів. Зокрема, частина нелегалів бажають отримати статус біженців, решту буде передано до відповідних пунктів тримання, які є під юрисдикцією МВС, або видворені.
Нагадаємо, що відкриття "Павшиного" було свого часу вимушеним кроком, такі пункти тримання незаконних мігрантів не можуть перебувати під юрисдикцією прикордонників. У 2001 році військове містечко, на базі якого було створено пункт "Павшине", передали прикордонникам, бо до цього вони утримували порушників у наметовому таборі. З 2002 по 2007 рік це містечко стало тимчасовою домівкою для майже 12 тисяч іноземців. Своє незадоволення великою кількістю осіб, які там одночасно перебувають, та недостатніми санітарно-побутовими умовами виказували як самі нелегали, так і міжнародні організації, місцева влада.
Закриття "Павшиного" стало можливим завдяки тому, що в структурі МВС з'явилися відповідні державні пункти тримання нелегалів.