Тому й не дивно, що з такою надією прийшли жителі Стрипи на прийом до керівника апарату РДА - свого земляка Андрія Німця. Хоч і виріс вже Андрій Степанович в обласному центрі, бо батьки сюди переїхали, але все дитинство проводив у діда з бабою у Стрипі. Тут і нині має родичів. Отже - «свій», як казали на прийомі.
Завідуюча клубом Марта Митровка, завідуюча школою Ірина Ігнат, завідуюча бібліотекою Оксана Дранчак, жителі села Віра Балога, Марія Главаті, завідуюча дитсадком Тетяна Міщенюк піднімали цілий ряд проблем, які потребують вирішення, допомоги районної влади.
Сільський голова Марія Ру-щак, секретар сільради Неля Мателещко розповіли, що і самі організовують виїзні прийоми, тому всі проблеми, звичайно, в сільраді відомі, але на їх вирішення, на жаль, коштів нема. Тому вся надія на районну владу, що допоможуть газифікувати і школу, і дитячий садок, перекрити дах на будівлі, де розміщені ФАП, клуб та бібліотека. Йшлося на прийомі і про сільське пасовище, і про розбиту дорогу до кладовища.
Селу потрібен інвестор, щоб постійно допомагав коштами. Проте місцеві жителі не дуже хочуть пускати в село такого, й через це мають проблеми.
Склалося таке враження, що у Стрипі лише чекають допомоги від когось. А є питання, які могли б і самі вирішити.
Прикро про це писати, але шанси здебільшого в селі непочищені. Чекають, очевидно, що приїде сільський голова і це зробить. І все ж, почули ми приємну новину. Народжуваність у Стрипі з кожним роком збільшується. Вже в цьому році народилося 10 малят (по сільраді -18). Очікується у Стрипі ще троє діточок. Це прекрасно. Значить, селу - жити. Поступово і всі проблеми вирішаться. Андрій Степанович розповів своїм землякам, як багато у районі нова влада вже встигла зробити. Не залишить вона без допомоги і Стрипу.
Верховинець 2020-07-08 / 09:22:32
шанси здебільшого в селі непочищені.,-так це робота місцевої влади якій жителі платять своїми податками