Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Новини Закарпаття», коментуючи заклик Катеринчука до тих, хто голосував за прем'єрство Віктора Януковича, покинути лави партії.
Кріль відзначив, що це особиста думка Катеринчука, а не рішення партії.
«Мені довелося під його керівництвом працювати в податковій адміністрації. Ще з тих часів він займається тільки особистим піаром. Пам'ятайте – розпивання пива з підприємцями. Це був чистої води дешевий популізм, який не мав нічого спільного з захистом бізнесу. Для захисту бізнесу потрібна копітка, щоденна праця. А цього не було. Тоді в хід пішли скандали, претензії до голови податкової служби. І в результаті - відхід з посади у зв'язку з «незгодою з політикою керівника податкової», - відзначив депутат.
Кріль нагадав, що під час минулих парламентських виборів керував виборчим штабом в одній з трьох областей України, де перемогла «Наша Україна». «Хочу заявити, що Катеринчуку вже давно слід відповісти як керівнику виконавчої структури партії за провальний результат на виборах. Він як голова виконкому нічого не зробив і для проведення з'їзду партії, де б були зроблені висновки з виборів. Причина проста — доведеться відповідати», - підкреслив Кріль.
Кажучи про створення коаліції «Нашої України» з Партією регіонів, Кріль підкреслив, що він не сумнівався в тому, що коаліція повинна бути такою, яка об'єднає Україну. «Перша така коаліція була створена в квітні на Закарпатті. І на Закарпатті наступив спокій», - відзначив він.
Кріль сказав, що підписанням Універсалу національної єдності був встановлений початок процесу об'єднання двох частин України. «Це тільки перший крок. Після його обговорення в прямому ефірі телебачення, підписання, подання і затвердження прем'єр-міністра це об'єднання почалося в серцях багатьох українців, особливо, і це дуже важливо, на Сході України. Після цих подій вони стали ближче до України. Ради такого ці події гідні того, щоб вони відбулися», - відзначив депутат.
УНІАН
15 вересня 2006р.
Теги: