
У селі Лопушне 21-річний чоловік потрапив до лікарні після укусу отруйної змії.
За попередньою інформацією, інцидент стався на подвір’ї приватного будинку. Чоловік перебував біля альтанки, не помітив плазуна та випадково наступив на нього. У відповідь змія вкусила його в праву ногу.
На місце події оперативно прибула бригада екстреної медичної допомоги. Медики надали постраждалому першу допомогу, після чого госпіталізували його до Міжгірської районної лікарні.
Наразі чоловік перебуває під наглядом лікарів. Обставини події з’ясовуються.
