
На Закарпатті правоохоронці ліквідували черговий канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків до Румунії. Організаторами схеми, за даними слідства, були 21-річна безробітна жінка та її співмешканець.
За інформацією правоохоронців, зловмисники переправляли чоловіків призовного віку через державний кордон поза офіційними пунктами пропуску. За свої послуги вони брали по 5 тисяч доларів США з кожного «клієнта».
Слідство встановило, що жінка супроводжувала військовозобов'язаних із Рахова до прикордонної зони поблизу села Луг, інструктувала їх щодо маршруту та пояснювала, як уникнути викриття прикордонниками.
Щоб не викликати підозр під час поїздки, організаторка вдалася до незвичної схеми маскування — передавала своє немовля одному з чоловіків, аби той удавав батька дитини. На завершальному етапі незаконного маршруту дії учасників координував її співмешканець.
Співробітники Служби безпеки України затримали обох фігурантів під час отримання коштів за організацію незаконного переправлення через державний кордон.
Наразі їм повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дев'яти років.
Операцію з викриття схеми провели співробітники СБУ в Закарпатській області спільно з Національною поліцією, Державною прикордонною службою та під процесуальним керівництвом Мукачівської окружної прокуратури.


Свідок Єгови 26.06.2026 / 18:25:23
Прикольно) Там вже в прикордонних районах люди пставали доларовими мільйонерами) Всім ся таке любить.
п.с.
Долари старого взірця, білі, не по феншую)